YouTube TR'de neden filmler yok?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Maschile Singolare isimli bir filmi arıyorum, YouTube Filmler'de olduğunu fark ettim.
VPN açtığımda YouTube'da filmler görebiliyorum Recep İvedik falan da var ama sunucuyu kapattığımda ve TR'ye geri döndüğümde YouTube Film kullanılmamaktadır diyor.
Ülkede her şey yasak olduğu gibi YouTube Filmler de mi yasak?

Bu seçenek Türkiye'de Yok:
1.png

Google'nin Türkiye'ye uyguladığı yasaklar:

17 Ocak 2024'ten itibaren Filmler ve TV Google Play'de kullanılamayacak ancak YouTube veya Google TV'de satın alma işlemleri gerçekleştirebilir ve geçmişte satın aldıklarınızı bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Telif meselesi. Yayın hakkı olmayan kimse filmi dijital ortama yükleyemez. Recep İvedik'i yayıncı firma umursamadığı için bir vatandaş yüklemiştir büyük ihtimalle.

siz benim anlatmak istediğimi anlamadınız galiba.

Bu resim Türkiye'de olan seçenekler
Ekran görüntüsü 2024-01-30 185602.png

Bu da Almanya'ya bağlandığımda açılan seçenek:
Yani Youtube Film seçeneği TR'de yok.
r-2021-59468-un-professore.jpg

Bence onunla ilgili yasa falan vardır herhalde.
İnsanların beynini geliştirmeleri ve açılmaları kendilerini keşfetmeleri gereken şeylerin önüne geçiliyor. Bu durum gerçekten üzücü. bir zamanlar Vikipedia yasaklanmıştı.

Şaşırmadım. Her şeyden eksik kalıyoruz zaten ama olsa da açıp YouTube'dan izlemezdim. Stremio abim her zaman yanımda.
1.png

Emin olun Türkiye'de çok şey kaybediyoruz.
Belki film konu bakımından kimini göre yanlış "bana göre doğru bir şey" emin olun bu filmler bizleri biz yapan şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı