Youtube trend videoları

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Youtube'da trendlere baktım ve hiçbiri ilgimi çekmedi, zaten trendlerdeki videolar ilgi çektikleri için oradalar oldukları aklıma geldi. Ama neden ise benim ilgimi çekmedi, sonra düşündüm ve başkaları bu durumu yaşıyor mu merak ettim.
O yüzden bu konuyu açtım, siz de yaşıyorsanız yazın lütfen, eğer yaşamıyorsanız ben anormalim demektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trend videolarının kalitesi belli. Standart bir insan muhtemelen çoğu trend videolarını beğenmeyecektir. Eğer trend videolarının çoğunu sevenler var ise, ya benim standart insan anlayışım çok geride kalmış ya da vay halimize.

Trend videolarının kalitesi belli. Standart bir insan muhtemelen çoğu trend videolarını beğenmeyecektir. Eğer trend videolarının çoğunu sevenler var ise, ya benim standart insan anlayışım çok geride kalmış ya da vay halimize.

Ben ikinci opsiyonu seçiyorum.

Youtube'da trendlere baktım ve hiçbiri ilgimi çekmedi, zaten trendlerdeki videolar ilgi çektikleri için oradalar oldukları aklıma geldi. Ama neden ise benim ilgimi çekmedi, sonra düşündüm ve başkaları bu durumu yaşıyor mu merak ettim.
O yüzden bu konuyu açtım, siz de yaşıyorsanız yazın lütfen, eğer yaşamıyorsanız ben anormalim demektir.
Aynı durumu bende yaşıyorum. Youtube'da "Trend" denilen olayın "Slime Videosu" veya "Anneme Hamileyim Şakası Yaptım, Bakın Ne Oldu?" videolarının önüne geçemediği su götürmez bir gerçek. Youtube Türkiye'den bir şey beklemeyin. Enes Batur izlemek, Youtube'daki 7-8 yaşındaki veletler gibi olmanın en kolay yolu. Vay halimize.

Genelde şarkılar trend oluyor, leş TR içeriklerinden uzak ve mutluyum. Öneririm.
QQ.jpg

Düzenleme: Google avatarımı da Cyberpunk 2077 yaptım, mutluyum. :utanç:

Son düzenleme:
Trendlerin son dönemde öncesine göre bile daha kötü hale geldiğini düşünüyorum. İçeriği iyi veya kötü çoğunluğu Youtube'da üretilmeyen işlerle dolmaya başladı. Önceden Enes Batur'un yanında içeriğini beğendiğim içerik üreticileri de zaman zaman yer buluyordu. Şimdi her 10 trend videonun 5-6 tanesi dizilerin 10 dakikalık fragmanları falan oluyor. TV'yi bırakalı yıllar oluyor. Dandik, 2.5 saatlik TV dizilerinin normal dizi boyutundaki Youtube içeriklerinden kurtulamadım. Enes Batur olsun, diziler olmasın. :)

Malesef insanların ilgili alanları bu yönde. İnşAllah zamanı gelince anlayacaklardır nasıl bir vakit israfı yaptıklarının. Fikir özgürlüğü var, insanların beğenileri farklı yönlerdedir, kimseye zorla bunları izlemeyin diyemeyiz ancak kendilerine yazık ettiklerinin farkında değiller. Enes Batur'dan felan şikayetçi çoğu kişi bence temel sorun bu değil. Genel olarak trendlerde kaliteli video bulmak zor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı