YouTube tüm beğenileri geri çekme

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işine yarayabilir diye düşünüyorum. Ben öyle yapmıştım. Teker teker uğraşmak çok zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işine yarayabilir diye düşünüyorum. Ben öyle yapmıştım. Teker teker uğraşmak çok zor.
Google etkinliğim üzerinde bütün her şey gözükmeyebiliyor. Ama işe yarayacaktır. Yararlı bir video.

https://www.youtube.com/playlist?list=LL bu sayfaya git ardından konsol kısmını aç ve bu kodu yapıştırıp entera bas:

JavaScript:
function sleep(ms) {
    return new Promise(resolve => setTimeout(resolve, ms));
}

async function deleteLikedVideos() {
    'use strict';
    var items = document.querySelectorAll('ytd-menu-renderer > yt-icon-button.dropdown-trigger > button[aria-label]');
    var out;

for (var i = 0; i < items.length; i++) {
        items[i].click();
        out = setTimeout(function () {
            if (document.querySelector('paper-listbox.style-scope.ytd-menu-popup-renderer').lastElementChild) {
                document.querySelector('paper-listbox.style-scope.ytd-menu-popup-renderer').lastElementChild.click();
            }
        }, 100);
        await sleep(500); // sleep cause browser can not handle the process
        clearTimeout(out);
    }
}

deleteLikedVideos();

Beğenilen Videolar adında bir oynatma listesi var hocam. Elinizle kaldırmaya üşenirseniz Python biliyorsanız otomatik kaldıran bir program yazabilirsiniz belki.

Edit: @bertek41 arkadaşımız Javascript ile bir yol bulmuş zaten, daha mantıklı olur bunu kullanmak.

Aşağıda verdiğim linke girip sol menüde bulunan "Tümünü sil" ya da "Hepsini sil" yazan yere tıklayarak kolayca silebilirsiniz. Eğer çok fazla beğeniniz varsa biraz geç silinebiliyor ama siliniyor tamamıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı