YouTube üzerinden canlı yayın tuşuna bastıktan sonra iptal etmek

emreemiryg

Decapat
Dün öğlen saatlerinde telefonum üzerinden YouTube'a girdim ve alt tarafta artı şeklinde tuşa bastım, sonra canlı yayın başlat tuşuna bastım ve bir anda izin istedi. Bende YouTube istediği için izini verdim, sonra kanal oluştur diye şeçenek çıktı, ama ona basmadım ve direkt uygulamayı kapattım. Sonra canlı yayın belki hata olup başlamış olabilir diye uygulamala izinlerinden YouTube'un görüntü ve ses kaydı iznini kaldırdım. Daha sonra emin olmak için bilgisayarımdan diğer hesabım üzerinden YouTube'a giriş yaptım (bu hesabımın kanalı var idi). Bu hesabımda YouTube Studio'a girdim ve canlı yayın başlata bastım ve telefon numarasını onaylayın diye bir şeçenek çıktı ve onayla demeden iptale basıp çıktım. Bu iki durumda da canlı yayın başlamamıştır değil mi? Birinci hesabımda kanal olmadığı için başladığını düşünmüyorum, ikinci hesabımda da telefon numaramı YouTube üzerinden onaylamadığım için başlamadığını düşünüyorum, biliyorum belki bu yazdıklarım şaçma geliyor ama ben bazen aşırı şekilde düşünüyorum ve stress oluyorum ve illaki birilerinin görüşlerini almak ve rahatlamak istiyorum kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı