YouTube Vanced güvenilir mi?

Ben diyorum. Kullanip kullanmamak ise size kaliyor. Evde bulunan tüm telefonlarda yüklü. Tüm dogrulama kodlarini gönderdigim telefonum da dahil. Bunlara bir sey olmuyorsa digerlerine hicbir sey olmaz. Sonucta 2-3 kisinin kullandigi bir uygulamadan bahsetmiyoruz burada.
Bu mantık Thodex mantığına benziyor. Kaçıp gitmeyene kadar o şirkette epey güvenilirdi.

@m3t0

Verilerden bahsediyoruz. Kullanmayan kac kisi kaldi? Internet ortaminda kimse bedava hizmet sunmuyor artik. Güvenilirliginden süphe ediyorsaniz YouTube Premium alacaksiniz.

Bu mantık Thodex mantığına benziyor. Kaçıp gitmeyene kadar o şirket de epey güvenilirdi.

Türk milleti ezelden beridir kolay parayi ve akabinde de dolandirilmayi seven bir millet. En yakin örnek Ciftlik Bank. Kisacasi kendi safliklarindan kaynaklanan bir durum.

@m3t0

Verilerden bahsediyoruz. Kullanmayan kac kisi kaldi? Internet ortaminda kimse bedava hizmet sunmuyor artik. Güvenilirliginden süphe ediyorsaniz YouTube Premium alacaksiniz.

Türk milleti ezelden beridir kolay parayi ve akabinde de dolandirilmayi seven bir millet. En yakin örnek Ciftlik Bank. Kisacasi kendi safliklarindan kaynaklanan bir durum.

Ben tekrardan aynı şeyi söyleceğim. İsteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Benim sorum güvenliği konusunda net bir bilgi almaktı ancak burada da kimse net şekilde bilemiyor. Yardımlarınız için teşekkürler iyi forumlar.

Doğrudur.

Ekran Resmi 2021-12-08 21.58.22.png

Bu arada uygulama herhangi bir izin istememekte. Güvenilir olup olmadigina da kendiniz karar vereceksiniz artik. Zira güvenligi hakkinda kim ne dese bos.

Açık kaynak kodlu uygulamaları daha çok tercih ederim.

Satmayan mi varmis? Gizlilik politikasi olunca ne oluyor? Daha mi güvende oluyorsunuz?

Evet var, özgür yazılımların çoğu veri satmaz.

Bu izinleri normal YouTube'da istiyor haberin olsun.

Evet var, özgür yazılımların çoğu veri satmaz.

Bu izinleri normal YouTube'da istiyor haberin olsun.

Kendiniz söylüyorsunuz normal YouTube. Bu uygulamaya bu kadar veri paylaşmak saçma geldi.
@m3t0

Bende hepsi kapali. Kapali olmasi ise uygulamanin kullanimina engel degil.

Doğrudur hocam. Teşekkürler bilgiler için.

Geri
Yukarı