YouTube ve benzerlerinde ses var görüntü yok

noqturno

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, tuhaf bir sorunla karşı karşıyayım.
Opera, Opera beta ve Brave browser ile YouTube, dailymotion ve benzeri sitelere girdiğimde site açılıyor videoya giriliyor, ses gayet güzel duyuluyor ama video yok.
İlerleme çubuğuna geldiğimde ön gösterim bile var ama video yok. Anlam veremedim.

Ekran Görüntüsü - 2024-04-01 11-33-55.png

Ekran Görüntüsü - 2024-04-01 11-37-25.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem üzerinden ip sıfırlayın ya da aç kapa yapın.

Tam sistem özelliklerin ne?

Donanım hızlandırma tarzı bir ayar açıksa kapatıp öyle dene.

Eğer düzelmezse X11 geçip öyle dene.

Bu arada Firefox ile bir sorun oluyor mu?

Merhaba, tuhaf bir sorunla karşı karşıyayım.
Opera, Opera beta ve Brave browser ile YouTube, dailymotion ve benzeri sitelere girdiğimde site açılıyor videoya giriliyor, ses gayet güzel duyuluyor ama video yok.
İlerleme çubuğuna geldiğimde ön gösterim bile var ama video yok. Anlam veremedim.
Opera için opera-ffmpeg-codecs, Opera-beta için opera-beta-ffmpeg-codecs, paketlerini kurun ve tarayıcıyı yeniden başlatın. Paket isimlerini Arch linux için verdim. Ubuntu'da da herhalde buna yakın isimleri vardır.
Brave için de chromium-codecs-ffmpeg-extra paketini kurmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Tam sistem özelliklerin ne?

Donanım hızlandırma tarzı bir ayar açıksa kapatıp öyle dene.

Eğer düzelmezse X11 geçip öyle dene.

Bu arada Firefox ile bir sorun oluyor mu?
İ5 işlemci, 240gb ssd 8gb ram İşletim sistemi: Ubuntu 22.04.4 LTS. Firefox ile sorun yok. Üstelik bir kaç hafta önceye kadar opera ve bravede de sorun yoktu.

Opera için opera-ffmpeg-codecs, Opera-beta için opera-beta-ffmpeg-codecs, paketlerini kurun ve tarayıcıyı yeniden başlatın. Paket isimlerini Arch linux için verdim. Ubuntu'da da herhalde buna yakın isimleri vardır.
Brave için de chromium-codecs-ffmpeg-extra paketini kurmanız gerekiyor.
Kod:
chromium-codecs-ffmpeg-extra zaten en yeni sürümde (1:85.0.4183.83-0ubuntu2.22.04.1).
chromium-codecs-ffmpeg-extra elle kurulmuş olarak ayarlandı.
Teşekkürler. şeklinde yanıt aldım malesef

Geri
Yukarı