Youtube video akışının video sonuna kadar ilerlemesi

bybart

Centipat
Merhabalar

Youtube veya benzeri sitelerde videoyu izliyoruz ve sanıyorum internetimiz boşa gitmesin diye ilerleme çubuğu limite yakınken ilerliyor, sonra duruyor. Ben çok fazla sekmede çok fazla video açmak ve hepsinin tamamen dolmasını istiyorum. Eskiden normalde bu şekildeydi ama şimdi sadece video oynar konumda kaldığında oluyor. Böyle bir şey mümkün müdür? Bir program veya eklenti vasıtası ile de olur.

Umarım düzgün telaffuz edebilmiş ve anlatabilmişimdir. Örnek görsel ektedir, saygılarımla...

Dosya Ekleri

• youtubebar.PNG
    youtubebar.PNG
    34,3 KB · Görüntüleme: 30
İnternetiniz gitmesin diye değil, onların interneti gitmesi diye. Youtube boşuna yüklemesin diye.
Bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok. Videoları açıp sessizce oynatırsan ve otomatik oynatmayı iptal edersen video bittiğinde başa dönebilirsin. Ya da korsan şekilde videoları indir, öyle izle.
Konuyu görünce biraz deney yoluyla şunu fark ettim. Normalde 3-4 dakikalık bir video açsan bile 1-1,5 dakikalık kısmını indiriyor en fazla. Ama durdurup biraz bekleyip 3-4 saniyelik kısım izlersen 30-40 saniye daha indiriyor. Birkaç kere yaparak 10-15. saniyede tüm videoyu indirmiş oldum.

buna bir çözüm bulamadık o zaman en iyi ve hızlı video indirme yöntemi nedir sizce ?
birilerinin işine yaraması için şimdilik uyguladığım çözümü yazayım. videoların ben çalışırken sağ altta sürekli oynaması için opera browser kullanıyordum. (dahili olarak bu özellik var) internet download manager full versiyonunun opera eklentisini kurarak tarayıcıda sağ üste videoyu indir butonunun aktif olmasını sağladım. şimdi istediğimi indiriyor ve her zaman üstte göster seçeneğini açtığım vlc player ile sağ altta izlemeye devam ediyorum.

saygılarımla...
birilerinin işine yaraması için şimdilik uyguladığım çözümü yazayım. videoların ben çalışırken sağ altta sürekli oynaması için opera browser kullanıyordum. (dahili olarak bu özellik var) internet download manager full versiyonunun opera eklentisini kurarak tarayıcıda sağ üste videoyu indir butonunun aktif olmasını sağladım. şimdi istediğimi indiriyor ve her zaman üstte göster seçeneğini açtığım vlc player ile sağ altta izlemeye devam ediyorum.

saygılarımla...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı