Çözüm YouTube video boyutu küçüldü/büyüdü

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. Şimdi sorunumuza geçelim, bildiğiniz gibi YouTube videoların en boy oranını tarayıcıya uygun olarak otomatik ayarlıyor. Bu da bazen sorunlara yol açabiliyor. Mesela tarayıcıyı silip yüklediğinizde YouTube videolarının boyutunun küçüldüğünü veya büyüdüğünü görebilirsiniz. Bu sorun yer işareti çubuğundan kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunun çözümü oldukça basit. Sorunun çözümü: Tarayıcı ayarlarınıza gelip arama kısmına yer işaretleri çubuğunu göster yazın ve çıkan sonucu açarak/kapayarak videoyu kontrol edin ve kendi zevkinize göre ayarlayın. İyi Sosyal'ler.

Ekran Görüntüsü (1).png

Yer işareti çubuğu kapalıyken:

Ekran Görüntüsü (3).png

Yer işaretleri çubuğu açıkken:

Ekran Görüntüsü (2).png

Merhaba arkadaşlar. Şimdi sorunumuza geçelim, bildiğiniz gibi YouTube videoların en boy oranını tarayıcıya uygun olarak otomatik ayarlıyor. Bu da bazen sorunlara yol açabiliyor. Mesela tarayıcıyı silip yüklediğinizde YouTube videolarının boyutunun küçüldüğünü veya büyüdüğünü görebilirsiniz. Bu sorun yer işareti çubuğundan kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunun çözümü oldukça basit. Sorunun çözümü: Tarayıcı ayarlarınıza gelip arama kısmına yer işaretleri çubuğunu göster yazın ve çıkan sonucu açarak/kapayarak videoyu kontrol edin ve kendi zevkinize göre ayarlayın. İyi Sosyal'ler.

Eki Görüntüle 1386755

Yer işareti çubuğu kapalıyken:

Eki Görüntüle 1386760

Yer işaretleri çubuğu açıkken:

Eki Görüntüle 1386759

Fark etmemiştim fakat harbiden video boyutunda fark ediyormuş, teşekkür ederim.

Bende Edge ile de olmadı :) fark oldu diyenler ekran görüntüsü alıp sadece YouTube penceresini kırpıp karşılaştırabilir mi acaba :D

Brave tarayıcıyı da ilk defa duydum :D

Mozilla'nın kurucu ortaklarından yapılmış bir tarayıdır. Daha birkaç sene önce çıktığı için duymamış olabilirsiniz. Anlık 30mndan fazla kullanıcısı mevcut. Hocam aslında bu yöntemin işe yaraması gerek ama bilemedim siz SS atar mısınız?

Mozilla'nın kurucu ortaklarından yapılmış bir tarayıdır. Daha birkaç sene önce çıktığı için duymamış olabilirsiniz. Anlık 30mndan fazla kullanıcısı mevcut. Hocam aslında bu yöntemin işe yaraması gerek ama bilemedim siz SS atar mısınız?
Tabi buyrun ;

Dosya Ekleri

• 2.JPG
    2.JPG
    231,8 KB · Görüntüleme: 40
  • 3.JPG
    3.JPG
    243,3 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri
Yukarı