YouTube video bozulması

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
1 - 1,5 haftadır yaşadığım sorun. YouTube videoları özellikle yeni açtığımda, reklama girdiğinde veya videoyu ilerlettiğimde bozuluyor. Üst kısımlarda yeşil parazitlenme oluyor. Videonun alt kısmı ya gri ekran veriyor ya da son sahnede donakalıyor ama ses devam ediyor. Videoyu kapatıp açıyorum ama düzelmiyor. Bu bütün videolarda oluyor yani videoya özel bir şey değil. Çok sinir bozucu olmaya başladı nasıl düzeltirim?
(Telefondan giriyorum bilgisayar değil.)
Screenshot_20220125_180547_com.google.android.youtube.jpg

te
1 - 1,5 haftadır yaşadığım sorun. YouTube videoları özellikle yeni açtığımda, reklama girdiğinde veya videoyu ilerlettiğimde bozuluyor. Üst kısımlarda yeşil parazitlenme oluyor. Videonun alt kısmı ya gri ekran veriyor ya da son sahnede donakalıyor ama ses devam ediyor. Videoyu kapatıp açıyorum ama düzelmiyor. Bu bütün videolarda oluyor yani videoya özel bir şey değil. Çok sinir bozucu olmaya başladı nasıl düzeltirim?
(Telefondan giriyorum bilgisayar değil.)
Eki Görüntüle 1282547
youtubeyi silip tekrar dene ama telefondan kaynaklı olabilir

Merhaba Samsung Galaxy Note 4 telefonuma Note FE ROM'unu kurduğumda aynı şey benim de başıma gelmişti. ROM çıkartan forumda sorsam da maalesef çözümünü bir türlü bulamadım. Video decoder ile alakalı bir sorun. ROM'u silip tekrar tekrar yüklesem de çare olmadı. Ben de çareyi Youtube WEB'den izleyerek buldum. Chrome'dan masaüstü kısayolu olarak ekleyebilirsiniz telefona.

Geri
Yukarı