Youtube video dolmama sorunu

Bu problem iki gündür bende de var diğer sitelerden 1080p ye kadar izliyebiliyorum. Hiç donmadan 720pde-1080p dizi film izliyorum ama youtube gelince 240p yukarısı yok nedir anlamadım.

İlk olarak Modemi yeniden başlat. Arkadaki küçük Reset tuşu ile yada 192.***.*.* modem arayüzü sayfasından yeniden başlat.
Aşağıdaki bağlantıdaki programı indir.
Programı Yönetici olarak çalıştır. Tüm seçenekleri işaretle ve git butonuna bas.
Internet Complete Repair.zip

Eki Görüntüle 285579

Sistem bakım yönergelerini uygula. CCleaner yada Wise Disk Cleaner ile tüm tarama çerez ve geçmişini temizle.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi
Şüpeheli uygulama davranışı diye kaspersky karantinaya aldı.

@Murat5038 Ne yapmamı önerirsiniz? Sizden cevap bekliyorum.

kasperksy.JPG
kasperksy2.JPG

Kaspersky kayıt defterini geri yükledi.

Türünü belirtmiş zaten. Virüs değil ancak risk taşıyan program olarak adlandırmış. Kendi sayfasından programı indirdiysen karantinadan çıkartıp istisnalara ekleyebilirsin.
İstisnalara ekledim. Sağolun.

Programı Yönetici olarak çalıştır. Tüm seçenekleri işaretle ve git butonuna bas.
Internet Complete Repair.zip
Bu programı çalıştırdıktan sonra videolar dolmaya başladı. Artık 480p'de izleyebiliyorum. Sistem bakımını yapmaya gerek kalmadı.

Ben de programı denedim söylediklerinizi yaptım ancak bir değişen olmadı garip değilmi ya diğer hiç bir sitede problem yokken sadece youtubeta bu sorunun olması üstelik evdeki diğer bilgisayar ve kullandığımız telefonlarda youtube dahil hiç böyle bir problem olmaması. Sadece laptopta ve youtubeta var internet hızıda gayet iyi...

Ben de programı denedim söylediklerinizi yaptım ancak bir değişen olmadı garip değilmi ya diğer hiç bir sitede problem yokken sadece youtubeta bu sorunun olması üstelik evdeki diğer bilgisayar ve kullandığımız telefonlarda youtube dahil hiç böyle bir problem olmaması. Sadece laptopta ve youtubeta var internet hızıda gayet iyi...
Diğer tarayıcılardan deneyin mozilla, edge gibi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı