Youtube video izlerken görüntü bozuluyor

Sıkıntı kart içinde VRAM artifacts olarak görünüyor. Genelde yanlış hız aşırtma işlemi sonucu kart çipi ve VRAM'lerinin hasar alması olarak ortaya çıkar. Sağlık olsun, umarım hallolur.

İnşallah bana patlamaz ihale, ASUS Dual ekran kartımın modeli, kendi uygulaması olan GPU Tweak 2'den akıllı OC gibi bir şey vardı kendisi otomatik yapmıştı.

Sıkıntı kart içinde VRAM artifacts olarak görünüyor. Genelde yanlış hız aşırtma işlemi sonucu kart çipi ve VRAM'lerinin hasar alması olarak ortaya çıkar. Sağlık olsun, umarım hallolur.

Aslında internette biraz araştırma yaptım da VRAM artifacts aşırı ısı sonucu oluşuyor demişler, benim ekran kartımın ısısı genelde stabildi ve 72 üstünü hiç görmemiştim.
İnşallah kullanıcı hatası diyecekleri bir durum olmaz, bayağı endişelendim :(

Son düzenleme:
Bende de var Chrome'dan girince sıkıntılı ama M. Edge'de normal.(Gtx 1650 takılı laptopumdan)

gülmedim.PNG

Bende de var Chrome'dan girince sıkıntılı ama m. Edge'de normal.(GTX 1650 takılı laptopumdan)

Eki Görüntüle 1058787

Ayarlarda donanım hızlandırma var onu kapattıp dener misin ya da kapaliysa açıp dene tam hatırlamıyorum bende mevzu sadece YouTube videoları değildi sonradan her yerdeki videolar bozuldu daha sonrada ekran kartı bozuldu direk garantiye gönderdim para iadesi yapıldı.

Ayarlarda donanım hızlandırma var onu kapattıp dener misin ya da kapaliysa açıp dene tam hatırlamıyorum bende mevzu sadece YouTube videoları değildi sonradan her yerdeki videolar bozuldu daha sonrada ekran kartı bozuldu direk garantiye gönderdim para iadesi yapıldı.
Yaptım oldu. Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı