Çözüldü YouTube video izlerken kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

abdullawp0_msrp

Decapat
Daha fazla  
RAM
6 gb 400 mhz
SSD veya HDD modeli
ST320LT020-9YG142ATA Device
Ekran kartı
AMD RAEDON HD5570
Anakart
FOXCONNg41MKE
İşlemci
intel core 2 quad 9400
Video normal hızda gitse de sanki 5 FPS gibi dona dona gidiyor neden olduğunu anlamadım arkada bir şey çalışmadığı halde böyle.
Download Mbps.
47.92
Upload Mbps.
7.64
İnternet hızı testi yaptım sonuçlarım da böyle.

Çözüm
Amd driverlerde Chrome tabanlı tarayıcılarda sorun var. Chrome özelliklerinden donanım hızlandırmayı kapatmayı deneyin.
Video normal hızda gitse de sanki 5 FPS gibi dona dona gidiyor neden olduğunu anlamadım arkada bir şey çalışmadığı halde böyle.
Download Mbps.
47.92
Upload Mbps.
7.64
İnternetiniz gayet iyi 4K video açabilecek potansiyelde bilgisayarınız direk olarak eski parçalara sahip ama RAM'ler 400 MHz çok düşük hocam.

Download Mbps.
47.92
Upload Mbps.
7.64

Sisteminiz kötü. Buna rağmen YouTube üzerinden bir vieoyu rahatlıkla oynatabilmesi lazımdı. Çözünürlük kaçta iken izliyorsunuz?

RAM marka model verebilir misiniz? Belki BIOS'tan MHz artırabilirsiniz.

Download Mbps.
47.92
Upload Mbps.
7.64
1- İşletim Sisteminiz nedir [Windows 10 DDR 3 de sorun yaşatabilir.]
2- Ram mhz kaynaklı olabilir.
3- Kullandıgınız Chrome ise Operada yani kısaca farklı 1 tarayıcıda deneyiniz.
4- Yakın zamanlarda başladıysa virüs şüphesi olabilir tavsiyem temiz kurulum [Format]
5- Driverlerinizi kontrol ediniz.

1- İşletim Sisteminiz nedir [Windows 10 DDR 3 de sorun yaşatabilir.]
2- Ram mhz kaynaklı olabilir.
3- Kullandıgınız Chrome ise Operada yani kısaca farklı 1 tarayıcıda deneyiniz.
4- Yakın zamanlarda başladıysa virüs şüphesi olabilir tavsiyem temiz kurulum [Format]
Windows 10 DDR3 te sıkıntı yaşatmaz. RAM MHz düşük gibi ondan kaynaklanıyor olabilir.

Windows 10 DDR3 te sıkıntı yaşatmaz. RAM MHz düşük gibi ondan kaynaklanıyor olabilir.
DDR 3 sistemlerde ram yetersiz olur genelde ve windows 10 diger işletim sistemlerine oranlara daha fazla ram kullanımı yapmaktadır bu konuya değinmeden yazdım arkadaşın ram'de yetersiz oldugunu düşündüğüm için k.bakma :D

DDR 3 sistemlerde RAM yetersiz olur genelde ve Windows 10 diger işletim sistemlerine oranlara daha fazla RAM kullanımı yapmaktadır bu konuya değinmeden yazdım arkadaşın RAM'de yetersiz oldugunu düşündüğüm için k.bakma :D

H264ify eklentisi işinize yarayabilir.

Windows 10 DDR3'te sıkıntı yaşatmaz. RAM MHz düşük gibi ondan kaynaklanıyor olabilir.

Bilgisayarı formatladım ama hala sorun devam ediyor. Dünden beri böyle önceden sorunu yoktu ondan RAM'den kaynaklandığını pek sanmıyorum zaten %30 kullanılıyor video açıkken uzantılara bakacağım şimdi.

Geri
Yukarı