YouTube video önerisi

Anilkbg3d

Picopat
Selam arkadaşlar benim 400 aboneli bir kanalım var. Video içeriği üretmeye başlacağım. Sesim ve görüntüm olmayacak yani kendim videoları çekmeyeceğim pek fazla. Daha çok editlenecek tarzda videolar olacak. Bana nasıl video tarzı çekebileceğimi söyler misiniz? Sevinirim önerilerinizi bekliyorum.

Kkamberr

Decapat
Selam arkadaşlar benim 400 aboneli bir kanalım var. Video içeriği üretmeye başlacağım. Sesim ve görüntüm olmayacak yani kendim videoları çekmeyeceğim pek fazla. Daha çok editlenecek tarzda videolar olacak. Bana nasıl video tarzı çekebileceğimi söyler misiniz? Sevinirim önerilerinizi bekliyorum.

Mesela oynadığın bir oyunu aralara montaj ekleyerek daha komik hale getirebilirsin.

efedesu

Gigapat
Yer
地獄
Ingilizce biliyorsaniz Dream'in videolarini kuruyana kadar milkleyebilirsiniz. Eger sadece Turkce yapacagim diyorsaniz Twitch'te kimsenin umursamadigi salak sacma e-girllerin salak sacma anlarini derleyebilirsiniz.

yuvu

Femtopat
Hocam yayıncıların X, Y izliyor. X Y oynuyor videolarını yükleyebilirsiniz. Ya da 3-4 dakikalık komik editler yapabilirsiniz. Yaptığınız editleri yayıncılar yayınlarında izleyince kanal patlar zaten.

Yukarı