YouTube video yavaş yükleniyor

Deniz_Ali

Decapat
Makaleler
3
Arkadaşlar, nasıl bir problem anlamadım fakat danışmak istedim belki yaşayan ve çözümünü bilen birisi bulunuyordur.

YouTube platformuna girip herhangi bir videoya tıkladığımda 5-6 saniye boyunca yükleniyor ve öyle başlıyor fakat hesaptan çıkış yaptığımda / gizli sekme açtığımda video tak diye yüklenip açılıyor. Bir yöntem önerin yapayım hesabımda Premium olduğu için çıkmakta istemiyorum.

Arkadaşlar, nasıl bir problem anlamadım fakat danışmak istedim belki yaşayan ve çözümünü bilen birisi bulunuyordur.

YouTube platformuna girip herhangi bir videoya tıkladığımda 5-6 saniye boyunca yükleniyor ve öyle başlıyor fakat hesaptan çıkış yaptığımda / gizli sekme açtığımda video tak diye yüklenip açılıyor. Bir yöntem önerin yapayım hesabımda Premium olduğu için çıkmakta istemiyorum.
Farklı bir tarayıcı denedin mi?

Bazen YouTube yoğun olabilir Chrome'de video hızlandır sürgüsünü kapat ve dene cromun güncelmi kontrol et değilse hakkında kısmından güncelle, sisteminde virüs taraması yap AdwCleaner'de kullan tavsiyem. İnternet hızın nasıl?

Çerezleri ve/veya önbelleği silip dener misiniz (Tarayıcı ise tarayıcının yoksa YouTube uygulamasının)? Bu durumu yaşadığımda hep çözdü bende.

"Hesaptan çıkış yaptığımda" ve gizli modda ifadelerini kullanmışsınız.
Denemelerinize rağmen düzelmediyse, hesap ayarları ile alakalı olma ihtimali geliyor aklıma.

Bir de farklı bir Gmail hesabıyla dener misiniz?
Ayrıca kendi hesabınızı farklı bir cihazda deneyin.

Bu ikisi, sorunun cihazdan mı yoksa hesaptan mı olduğunu anlamamızı sağlar.

"Hesaptan çıkış yaptığımda" ve gizli modda ifadelerini kullanmışsınız.
Denemelerinize rağmen düzelmediyse, hesap ayarları ile alakalı olma ihtimali geliyor aklıma.

Bir de farklı bir Gmail hesabıyla dener misiniz?
Ayrıca kendi hesabınızı farklı bir cihazda deneyin.

Bu ikisi, sorunun cihazdan mı yoksa hesaptan mı olduğunu anlamamızı sağlar.
Hocam maalesef macimde aynı hesapta gayet düzgün açılıyor.

Geri
Yukarı