YouTube videoları geç açılıyor

Sn0WzX

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Mech OC RX 5700 XT - Ryzen 5 3600X - 1x16 GB 3000Mhz Corsair Vengeance Ram - Asus Prime B 450M-K Anakart - Dark Force 600W Psu
YouTube'da videolara tıkladığımda siyah ekranda yükleniyor işareti dönüp duruyor. 15-20 saniye kadar bekledikten sonra video açılıyor, internetimde bir sorun yok. Başka bir tarayıcıdan denediğimde de aynı sorun devam ediyor. Tüm uzantıları kapattım, Chrome'u güncelledim, Chrome'a reset attım, faydası olmadı.

Chrome.png

hız.png

Uzantıları kapattım ve başka bir tarayıcı kullandım demişsiniz. Ancak bu sorunun kaynağı genelde VPN'den oluyor. Eğer VPN açıkken izlemeye çalıştıysanız ara ara donması normal.

Bunun dışında internetinde anlık yavaşlama olabilir ve o sırada video durur. Çünkü daha önce benim de başıma geldi birkaç kere.

Farklı bir DNS veya VPN denedin mi?
8.8.8.8 8.8.4.4 gibi bir şey kullanıyordum, otomatiğe çevirip yine denemiştim olmadı.
Uzantıları kapattım ve başka bir tarayıcı kullandım demişsiniz. Ancak bu sorunun kaynağı genelde VPN'den oluyor. Eğer VPN açıkken izlemeye çalıştıysanız ara ara donması normal.

Bunun dışında internetinde anlık yavaşlama olabilir ve o sırada video durur. Çünkü daha önce benim de başıma geldi birkaç kere.
Bilgisayarımda VPN yok, kullanmıyorum. Sanırsam dediğiniz gibi anlık yavaşlamalardan dolayı, şuan bir sıkıntı yok. Dün gece ve bugün her tıkladığım videoda bekletiyordu. Şuan denedim artık açıyor düzelttiler herhalde internetimi.

Teşekkürler yardım için.😄

Geri
Yukarı