YouTube videoları için BM800 yeterli mi?

kritvkras

Hectopat
Daha fazla  
Bu şekilde set halinde almak istiyorum. Sizce alınır mı?

Yüzüm falan gözükmeyecek. Görüntüsü önemli değil çok da. Kaliteli ses versin yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde set halinde almak istiyorum. Sizce alınır mı?

Yüzüm falan gözükmeyecek. Görüntüsü önemli değil çok da. Kaliteli ses versin yeter.

Bence alınır hocam. üstüne obs'ten ses gürültü giderici açılıp premiere pro'da hard limiter ve denoise efektleriyle birleşirse çok güzel olur. yada audacity kullanabilirsiniz.

Ücretsiz mi peki hocam?

Artık yapay zeka bu işlere de girdiği için laptop mikrofonuyla bile stüdyo kalitesinde ses düzenlemesi yapılabiliyor.

Arkadaşlar ayrıca kulaklığım Razer BlackShark v2X ama mikrofon sesi kötü gibi hissediyorum. Ses kartı alsam kulakla duyulur bir fark yaratır mı ses kartı?

Şu an ücretsiz görünüyor. Denedim ve gerçekten çok başarılı. Normalde mikrofonum için NVIDIA broadcasting kullanıyorum yapay zakası çok iyi. Ama bu da bence çok başarılı ses kayıtları konusunda.

Deneyeyim hocam teşekkürler fikir için.

Şu an ücretsiz görünüyor. Denedim ve gerçekten çok başarılı. Normalde mikrofonum için NVIDIA broadcasting kullanıyorum yapay zakası çok iyi. Ama bu da bence çok başarılı ses kayıtları konusunda.

Hocam o kadar iyi bir sonuç veriyor ki gelip tekrardan teşekkür etmen istedim sağ olasın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı