YouTube Videoları için öneriler

Mogwaii

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. YouTube için oyun videosu içerikleri çekmeye başlayacağım. Facecam'ım var bilgisayarım iyi. Az çok edit yapabiliyorum. Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun çekme kardeş başka bir konu bul kendine ha yok illa oyun çekçem diyorsan Apex, CS:GO, aa seviyesinde oyunlar(büyük oyunlar) çekebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. YouTube için oyun videosu içerikleri çekmeye başlayacağım. Facecam'ım var bilgisayarım iyi. Az çok edit yapabiliyorum. Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz?
Sade olmasına dikkat etmen yeterli.
Editlerin basit olacak ise pc kullanma mobil kullan inshot premium ile temelleri edite dayanan edit kanalı açtım ve kanal beğeniliyor, yükseliyor.
Pc gayet yeterli ama basit editlerde 1080 p kadar inshot öneririm. Free sürümü de iyi ama almanı öneririm.

Ben mesela içerik üretmeye başladığımda pixel art, oyun yapma gibi kanallar yoktu bende o tarzda içerik ürettim.

Özgün fikirler bulmamız gerek YouTube Türkiye değişmeli.
Kaç aboneye kadar ulaştınız? Ben Facebook şifresi nasıl değiştirilir, FPS arttırma videolarıyla 200 aboneye kadar ulaşmıştım :D.

Tamamen sana bağlı dostum, para kazanacağım diyorsan, gülmeme challenge gibi içerikler çekersin er ya da geç tutar. Dersen ki ben kaliteli bir kitle ve iyi içerikler istiyorum o zaman ilgili olduğun konuda devam et, zamanla büyürsün zaten.

Arkadaşlar güzel önerileriniz için teşekkür ediyorum. Aklımda bilgilendirmeden ziyade eğlence odaklı oyun videoları var.

Kaç aboneye kadar ulaştınız? Ben Facebook şifresi nasıl değiştirilir, FPS arttırma videolarıyla 200 aboneye kadar ulaşmıştım :D.
Olay edit hocam.
Kısa zamanda uçuyor, dizi hakkında benimki.
Like abone, ve izlenme uçuyoor. 5 senedir içerik ürettim teknoloji ve yazılımda, bakan olmadı, bıraktım, dizi editi yapayım dedim 3 hafta önce uçtu. Galiba youtube teknoloji de kalite de sevmiyor, inshottan bas efekti ali vefanın yüzüne hoop 10.000 den fazla izlensin 100 den fazla beğenilsin 30 abone gelsin.

Geri
Yukarı