YouTube videolarına izlenme gelmiyor

Doğruluk payınız var elbet fakat bu saydığınız şeyleri para kazandıracak derecede nereden nasıl öğrenebilirim maddi durumum sıkıntıda para ile ders alma imkanım bulunmamakta
Ben oyun geliştiricisiyim şu an bayadır bi oyun üzerinde çalışıyorum. İnternette birsürü kaynak var. 3 yıldır bu işe zaman ayırmama rağmen henüz para elimde yok. Oyun çıkınca alacağıma inanıyorum ama. Para kolay kazanılan bir şey değil fedakarlık yapmanız gerek youtube işinde de öyle. İzlenmeseniz de içeriklerin kalitesini her defasında arttırıp video atmaya devam etmelisiniz planınız buysa

Bırakın hocam youtube işini. Yazılıma girin oyun geliştirmeye girin tasarıma girin freelanceerlığa girin ama youtube cidden yükselmesi zor, yıllar alıyor ve kesin olmayan bir şey. Ayrıca youtubea her "saniye" binlerce video yükleniyor onlar arasından çıkıp nasıl yükseleceksiniz? İşin sonunda para kazanma kesin olsa girin derim ama yukarda saydığım şeyleri iyi bilirseniz kesin.
Yolun başında pes etmişsiniz.

Ben oyun geliştiricisiyim şu an bayadır bi oyun üzerinde çalışıyorum. İnternette birsürü kaynak var. 3 yıldır bu işe zaman ayırmama rağmen henüz para elimde yok. Oyun çıkınca alacağıma inanıyorum ama. Para kolay kazanılan bir şey değil fedakarlık yapmanız gerek youtube işinde de öyle. İzlenmeseniz de içeriklerin kalitesini her defasında arttırıp video atmaya devam etmelisiniz planınız buysa
Merhaba, ben de yazılım işine meraklı birisiyim. Fakat oyunu satışa sunmak için Steam 100 dolar istiyor. Bu çok fazla bir rakam.

Ek bir alan bulun, youtubea da o alanda yaşadığınız maceraları aktaran videolar atın. Bir taşta iki kuş vurursunuz. Hem para için youtubea bağımlı olmazsınız hem de yine youtube videoları atmıs olursunuz.

Oyun videoları
Müzik videoları
Spor videoları
Eğlence videoları
Ürün inceleme videoları
Vlog videoları
Oyun oynamak için iyi bir sistemim yok birde çok kişi var piyasada aradan sıyrılmak zor
Müzik şarkı söyleyemem ses yok
Spor yani yaparım ama içerik çekecek bir bilgim yok
Eğlence videoları eskiden denedim yine hiç izlenmedi
Ürün inceleme videoları için ürünler lazım
Vlog için gezmek falan gerekir bir de önü çok açıkmı yani

Merhaba, ben de yazılım işine meraklı birisiyim. Fakat oyunu satışa sunmak için Steam 100 dolar istiyor. Bu çok fazla bir rakam.
Bir oyun üzerinde 6 yıl çalışırsanız ve adam gibi oyun çıkarırsanız ilk 10 saniyede o 100 doları çıkarırsınız zaten. Ayrıca tek oyun platformu steam değil.

Vlog için gezmek falan gerekir bir de önü çok açıkmı yani

Sizin ne kadar samimi olduğunuza bağlı.

Bir oyun üzerinde 6 yıl çalışırsanız ve adam gibi oyun çıkarırsanız ilk 10 saniyede o 100 doları çıkarırsınız zaten. Ayrıca tek oyun platformu steam değil.
Farkındayım. Ama 10 saniyede 100 dolar kazanma olayını abartmışsınız. Sonuçta rekabet fazla olduğu için ucuz bir fiyattan çıkarmak zorundasınız. Ve oyunun tutmama olasılığı çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı