Youtube Videolarını Engelleme (Video Blocker) Eklentisi

ahmetcadirci25

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Son zamanlarda Youtube'da insanları rahatsız eden videolar ve kanallar bulunmakta. Sizler gibi bende bu tarz videoları görmekten sıkıntı duymaktayım. Sizlere önereceğim eklenti ile sizi rahatsız eden videoları ve kanalları engelleyebilirsiniz. Kullanımı son derece basit.

Eklentiyi kurduktan sonra sizi rahatsız eden kanalların isimlerini veya anahtar kelimelerini yazmanız yeterlidir.

Chrome: Video Blocker
Mozilla Firefox: Video Blocker – Add-ons for Firefox
Opera: Video Blocker

İlgilenmiyorum diyerek filtreye sokabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 191
Uzun zamandır kullanıyorum, gereksiz insanlar trendlere çıktığında görmemiş oluyorum. Engellediğim ve her Türk gencinin engellemesi gerektiğini düşündüğüm kanallar;
Burak Güngör
Ruhi Çenet
Enes Batur
Şurda bir gün geçirdik kanalları.

Uzun zamandır kullanıyorum, gereksiz insanlar trendlere çıktığında görmemiş oluyorum. Engellediğim ve her Türk gencinin engellemesi gerektiğini düşündüğüm kanallar;
Burak Güngör
Ruhi Çenet
Enes Batur
Şurda bir gün geçirdik kanalları.
Ruhi Çenet'in kişiliğini, tarzını, kendisini ben de beğenmiyorum ama yaptığı bazı videolar bilgilendirici oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı