YouTube videomu eleştirin!

cansertel0

Femtopat
Daha fazla  
Sizin bana söylediğiniz her şeye, yorumlarınıza dikkat ettim. Şimdi tüm eksikleri gider miş miyim? Yazarsanız sevinirim.
Şimdiden çok teşekkürler 🙏

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin bana söylediğiniz her şeye, yorumlarınıza dikkat ettim. Şimdi tüm eksikleri gider miş miyim? Yazarsanız sevinirim.
Şimdiden çok teşekkürler 🙏

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu tiktokteki elamnların popülerliği artıracak videolar oldumu baştan kötüdür. Bulaşmayın bu yollara. Muhtemelen yaşınız küçüktür. Kendimce hepimizin tek bir hayatı olduğuna inanırım. Bunu baz alırsanız daha faydalı bilgiler edinmeniz yararınıza olur

Hocam anladığım kadarıyla sesi kesmemişsiniz ve tek nefeste cok hızlı konuşuyorsunuz. Konu pek önemli değil fakat yavaş, sakin ve anlaşılır konuşup sonra aralıkları keserek daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

Hocam anladığım kadarıyla sesi kesmemişsiniz ve tek nefeste cok hızlı konuşuyorsunuz. Konu pek önemli değil fakat yavaş, sakin ve anlaşılır konuşup sonra aralıkları keserek daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.
Kendimde belirtiğim gibi konu baz alınması daha sağlıklı olur. Konuşmasının bu denli olması ilgilendiği içeriklerin rezaletliğinden kaynaklı

Kendimde belirtiğim gibi konu baz alınması daha sağlıklı olur. Konuşmasının bu denli olması ilgilendiği içeriklerin rezaletliğinden kaynaklı
Youtube'da podcast adı altında gameplay ile video paylaşmak bu ara çok popüler. Ama maalesef bunu yapanların çoğunun kendi fikri yok. Bir ara bu işi yapan ünlü biri için "Oturduğu yerden zaten herkesin bildiği şeyleri söylüyor. Muhalif olduğu bir şey yok." Dediğim için malum partili ilan edilmiştim:D. Çöp kitle çöp içerik.

Bu podcast videoları bu sene çok arttı. Saçma bir şekilde eline mikrofon alan birilerini eleştirmeye, haklı çıkmaya çalışıyor size önerim diğer podcast yayınlayan kişileri kopyalamak yerine özgün podcast içeriklerinizi yayınlayın.

Öncelikle biraz daha yavaş konuşsanız daha iyi olur. Açıkçası yangından mal kaçırıyor gibi hissettim. Daha sonra yazdığın konuşma metninde "falan" gibi kelimeler çıkarman daha iyi olacaktır. Bu konuşmayı baltaladığını düşünüyorum. Ayrıyeten metinde yapman gereken vurguların daha "etkileyici" daha akılda kalıcı şekilde düzenlemen çok iyi olacaktır. Bunun için metni yazarken vurgulanan kelimenin yüklemden hemen sonra gelmesi gerekir. Son olarak videonun al benisi olması konusunda kapak fotosunu biraz daha renkli yaparsan önerilenlerde gördüğümüzde bir merak duygusu uyanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı