YouTube videosu için en gerekli programlar

teknoz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Adobe programları olan Premier Pro 2019, audition 2020 ve özellikle thumbnail için CS6 yeterli mi yoksa Audacity, Movavi veya başka bir program yüklemem gerekir mi? Teşekkürler...

Dediğin programlar yeterde artar bile. Genellikle bu işe yeni başlayan kişiler momavi kullanıyor Adobe programlarına göre daha rahat kullanıldığı için ama premier kullanmayı biliyorsan onu kullan. Auditon kullanmama hiç gerek yok. Sesle ilgili düzenlemeleride premier içinden yaparsın. Kapak fotoğrafı için de bir photoshop programı şart tabi.

Arkadaşlar Adobe programları olan Premier Pro 2019, audition 2020 ve özellikle thumbnail için CS6 yeterli mi yoksa Audacity, Movavi veya başka bir program yüklemem gerekir mi? Teşekkürler...

Başlangıç olarak Movavi video editör kullanılabilir.

Ben ruhi çenet gibi yüzümü göstermeden ses kaydı yapıp slayt video hazırlayıp onun üstüne senkronize şekilde aktarıcam nasıl bir yol izlememi önerirsiniz?

Ben ruhi çenet gibi yüzümü göstermeden ses kaydı yapıp slayt video hazırlayıp onun üstüne senkronize şekilde aktarıcam nasıl bir yol izlememi önerirsiniz?
İlk metni hazırla daha sonra sessiz bir yerde bir kaç kez kayıt al.
Anlattığın şeyler ile ilgili görseller bul.
Bir kurgu programı ile bu ikisini birleştir.
Ses kaydını programın ses kanallarından birine yerleştir. Video ve fotoğrafları görüntü kanalına yerleştir.
Daha sonra artık nasıl istiyorsan fotoğraf ve videoların sırasını ve süresini ayarlayıp çıktı al.

İlk metni hazırla daha sonra sessiz bir yerde birkaç kez kayıt al.
Anlattığın şeyler ile ilgili görseller bul.
Bir kurgu programı ile bu ikisini birleştir.
Ses kaydını programın ses kanallarından birine yerleştir. Video ve fotoğrafları görüntü kanalına yerleştir.
Daha sonra artık nasıl istiyorsan fotoğraf ve videoların sırasını ve süresini ayarlayıp çıktı al.

Öncelikle bilgiler için teşekkür ederim, ek olarak kurgu programı olarak Adobe Premier Pro 2019 olur mu? Ses kaydını programın ses kanallarına nasıl yerleştireceğim?

Öncelikle bilgiler için teşekkür ederim, ek olarak kurgu programı olarak Adobe Premier Pro 2019 olur mu? Ses kaydını programın ses kanallarına nasıl yerleştireceğim?
Fazlasıyla yeterli olur. İmport seçeneğine tıklayıp ses dosyasını seçip programa aktarabilirsiniz. Sürükleyip bırakarak yerleştirebilirsiniz istediğiniz saniyeye.
Ama anladığım kadarıyla kullanmayı bilmiyorsunuz bu programı. İlk önce YouTubedan biraz kullanmasını öğrenin çünkü ilk defa kullanıcak biri için fazlasıyla karışık gelicektir.
Ben de YouTubedan bakarak Premier proyu ve after effecti temel seviyede kullanmayı öğrendim.

Fazlasıyla yeterli olur. İmport seçeneğine tıklayıp ses dosyasını seçip programa aktarabilirsiniz. Sürükleyip bırakarak yerleştirebilirsiniz istediğiniz saniyeye.
Ama anladığım kadarıyla kullanmayı bilmiyorsunuz bu programı. İlk önce YouTube'dan biraz kullanmasını öğrenin çünkü ilk defa kullanıcak biri için fazlasıyla karışık gelecektir.
Ben de YouTube'dan bakarak Premier Pro'yu ve After Effects'i temel seviyede kullanmayı öğrendim.

Adobe afet effect tam olarak ne işe yarıyor? Premier bunun yaptıklarını yapabilir mi?

Adobe afet effect tam olarak ne işe yarıyor? Premier bunun yaptıklarını yapabilir mi?
After effect aslen bir efek programı. Başlangıç seviyesinde Premier onun yaptıklarını yapabilir. Ama profesyonel seviyeye geçtiğinizde daha rahat ve gelişmiş efekler yapmak için after effecte ihtiyaç duyarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı