YouTube videosu yüzünden dava açılabilir mi?

E niye kalp atıyon o zaman?

Alışkanlık hocam. Neyse arkadaşı kanaldan banladım ve yorumunu kaldırdım. "kanalını kapattıracağım." diyen trollcü arkadaşlardan büyük ihtimalle. Hiçbir şey yapamaz. Rahatlattığınız için teşekkür ederim :).

Arkadaş sanırım onu kanaldan engellememi kendisine yedirememiş ve yan hesabından Yunanca yorum yazmış. Nasıl insanlarla uğraşıyorum ben ya?

1694959145673.png

Alışkanlık hocam. Neyse arkadaşı kanaldan banladım ve yorumunu kaldırdım. "kanalını kapattıracağım." diyen trollcü arkadaşlardan büyük ihtimalle. Hiçbir şey yapamaz. Rahatlattığınız için teşekkür ederim :).

Arkadaş sanırım onu kanaldan engellememi kendisine yedirememiş ve yan hesabından Yunanca yorum yazmış. Nasıl insanlarla uğraşıyorum ben ya?

Eki Görüntüle 1947280

Bir gelişme olursa haber verin merak etim konuyu.

Bir gelişme olursa haber verin merak etim konuyu.

Hocam konu falan yok. Gachacılardan nefret eden rastgele bir şahıs kendisi. Kitleyi bildiğim için böyle korkutuyorlar çocukları. Beni de o yaşı küçüklerden sandı. Hiçbir şekilde umursamıyorum.

Hocam konu falan yok. Gachacılardan nefret eden rastgele bir şahıs kendisi. Kitleyi bildiğim için böyle korkutuyorlar çocukları. Beni de o yaşı küçüklerden sandı. Hiçbir şekilde umursamıyorum.

Ya da çok ufak bir ihtimal o eleştirdiğim kişinin ta kendisi :)

Sadece YouTube kanalına ait resimleri kullandım. O kişinin eleştirdiğim kanalla alakası bile yok.

Video bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edemez zaten videoyu yapan büyük ihtimal 13 yasidna falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı