YouTube videosundan ekran görüntüsü nasıl alınır?

Alp Ayan

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7700X
Galax RTX 4070ti
Gigabyte B650M DS3H
Kingston Fury Beast 32GB (2x16) 5200MHZ
High Power Elite 750W 80+
Merhaba. YouTube'ta bir video üzerinden duvar kâğıdı yapmak istiyorum ama durdurup ekran görüntüsü aldığımda hareketli bir sahne olduğu için bulanık oluyor. İstediğim saniyedeki görüntüyü bulanık olmadan alıp, duvar kâğıdı yapabileceğim bir program veya yöntem var mıdır?

Merhaba. YouTube'ta bir video üzerinden duvar kâğıdı yapmak istiyorum ama durdurup ekran görüntüsü aldığımda hareketli bir sahne olduğu için bulanık oluyor. İstediğim saniyedeki görüntüyü bulanık olmadan alıp, duvar kâğıdı yapabileceğim bir program veya yöntem var mıdır?

Hocam eğer bulanıklık videonun içinden ise bulanıklığı gidermeniz zor.

Telefonda sesi kısma tuşu ile güç tuşuna aynı anda basarak bilgisayar da ise bildiğim kadarıyla F12 ile FN+F12 de olabilir emin değilim. Ama dediğiniz şekilde kullanılabilecek bir program bilmiyorum hocam üzgünüm.

Videoyu durdurun. Nokta ve virgül tuşları ile kare kare ileri - geri yapabilirsiniz. Dilerseniz fotoğraf geliştiricileri ile yüksek çözünürlüğe çıkarabilirsiniz.

Videoyu durdurun. Nokta ve virgül tuşları ile kare kare ileri - geri yapabilirsiniz. Dilerseniz fotoğraf geliştiricileri ile yüksek çözünürlüğe çıkarabilirsiniz.
Teşekkür ederim, en mantıklısı bu gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı