Çözüldü YouTube yayın sohbetinde neden mesajlarım görünmüyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetMesser

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yayın sohbetinde mesajlarım görünmüyor. Her yayın için geçerli mi emin değilim.
Bir yayının sohbetinde (yayın bitmemişken, normal akarken) yazdığım mesajları kimse göremiyor.
Ben normal atmışım gibi görüyorum ama benden başkası (yayıncı ve diğer izleyiciler) mesajlarımı göremiyor.

Discord'dan birisini yayına çağırıp baktırdım o da benim mesajlarımı göremedi.
Bunu sağlayan bir moderasyon sistemi mi var yoksa bu bir hata mı?
Yan hesapla girip yazdığım zaman ondan yazdığım mesajları herkes görebiliyor.
Acaba kanaldan mı engellendim?

Son düzenleme:
Çözüm
Birkaç sakıncalı olabilecek şey yazdığımı hatırlıyorum, hatta herkese açık görünen son mesajlarım onlardı sanırım. O zamandan beri normal şeyler yazmaya devam ediyorum göremiyorlar.

Birkaç kez kural ihlali yaptıktan sonra otomatik engellenmiş olabilirsiniz belki ama daha çok ihtimal var YouTube algoritması derindir.
Ofansif mesajlar gözükmüyor ama her mesaj aynıysa bir sorun var demektir, engellenseydiniz hiç yazamazdınız diye düşünüyorum.
Birkaç sakıncalı olabilecek şey yazdığımı hatırlıyorum, hatta herkese açık görünen son mesajlarım onlardı sanırım. O zamandan beri normal düzgün şeyler yazmaya devam ediyorum ne yazsam göremiyorlar.

Birkaç sakıncalı olabilecek şey yazdığımı hatırlıyorum, hatta herkese açık görünen son mesajlarım onlardı sanırım. O zamandan beri normal şeyler yazmaya devam ediyorum göremiyorlar.

Birkaç kez kural ihlali yaptıktan sonra otomatik engellenmiş olabilirsiniz belki ama daha çok ihtimal var YouTube algoritması derindir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı