YouTube yayını vs Twitch yayını

yamacxx

Decapat
Daha fazla  
Şu anda kanalım 80.000 abone civarında uzun süre video atmadım ve kanal aktifliğim yerlerde. Bu yüzden YouTube üzerinden açtığım yayınlarda en fazla gelen kişi sayısı 18, ama ortalama 10 kişi izliyor. Bazı arkadaşlarım başka YT'lerinde yaptığı gibi Twitch'den yayın açıp yayın tekrarını YouTube'a video olarak at dedi. Sizce bende öyle yapmalı mıyım? Ama tek sıkıntı YT'yi boşlamak istemiyorum (yani Twitch de yayın açıp sadece yayın tekrarını YT'ye atmak istemiyorum çünkü YT'de çok ilerledim.) Kısacası YouTube'dan mi yayın açmak mantıklı yoksa Twitch'den mi? Veya Twitch de yayın açıp oradanda kanalımı önererek YouTube kanal aktifliğimi arttırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda kanalım 80.000 abone civarında uzun süre video atmadım ve kanal aktifliğim yerlerde. Bu yüzden YouTube üzerinden açtığım yayınlarda en fazla gelen kişi sayısı 18, ama ortalama 10 kişi izliyor. Bazı arkadaşlarım başka YT'lerinde yaptığı gibi Twitch'den yayın açıp yayın tekrarını YouTube'a video olarak at dedi. Sizce bende öyle yapmalı mıyım? Ama tek sıkıntı YT'yi boşlamak istemiyorum (yani Twitch de yayın açıp sadece yayın tekrarını YT'ye atmak istemiyorum çünkü YT'de çok ilerledim.) Kısacası YouTube'dan mi yayın açmak mantıklı yoksa Twitch'den mi? Veya Twitch de yayın açıp oradanda kanalımı önererek YouTube kanal aktifliğimi arttırabilir miyim?
Yayınları Twitch platformunda yap ve o yayınlardaki anları editleyerek Youtube'a upload et. Çoğu popüler yayıncının yaptığı gibi.

Ne yayini yapiyorsun icerigin ne donanimin iyi mi nasil bir hedef icin yapiyorsun gecim kaynagi olarak mi soylemen lazim.

Aynı anda 2 yerden de açabilirsiniz yayın.
yanlış hatırlamıyorsam öyle bişey yapılınca ban yeniyordu
Ne yayini yapiyorsun icerigin ne donanimin iyi mi nasıl bir hedef için yapiyorsun gecim kaynagi olarak mi soylemen lazim.

Donanımım ve internetim gayet iyi. Oyun yayını yapıyorum
Ne yayini yapiyorsun icerigin ne donanimin iyi mi nasıl bir hedef için yapiyorsun gecim kaynagi olarak mi soylemen lazim.

İzlenme için yayın yapıyorum. Video çekemediğim zaman kanalı aktif tutmak amaçlı

Aynı anda 2 yerden de açabilirsiniz yayın.
Hocam bazı kişiler dediğiniz gibi yapıyor fakat mesela twitch yayını yapıyor o yayını youtube sitesinde aynı izlenmeler ile yayınlanıyor. Bu kişiler farklı farklı iki yayın mı açıyor yoksa tek yayını 2 platformda mı yayınlıyor onu anlamadım.

yanlış hatırlamıyorsam öyle bişey yapılınca ban yeniyordu

Donanımım ve internetim gayet iyi. Oyun yayını yapıyorum

İzlenme için yayın yapıyorum. Video çekemediğim zaman kanalı aktif tutmak amaçlı
Eger lol veya valorant disi bir oyun ise yaptigin emege cok zor degmesi izlenme acisindan seni tatmin etmeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı