YouTube Yeni Transparan Oynatıcıya Geçişini Yaptı!

YouTube'un daha önce denemeleri yapılan yeni transparan video oynatıcısı yayınlandı.

Yeni Video Player 1.PNG

Firefox kullanıyorum ve ben bugün ilk defa rastladım. Ayrıca Firefox HTML5 oynatıcıya tamamen geçişini daha yeni tamamladı. Sizde de yeni görünüş geldi mi? Bence çok başarılı bir çalışma olmuş.
Sizin yorumlarınız nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beğenmedim, ben bunu sorun tarzı bir şey sanıyordum. Yarardan çok zararı var, videoda yazıları ve küçük detayları kaçırmaya neden oluyor.
(Sadece bende olabilir tam bilmiyorum ama alttaki panel yani üzerinde oynatma ve durdurma tarzı ikonlar bulunan şey yok, olmadığından kaynaklanıyor. Deneme evresinde imiş, tam halini denemedim eğer panel mouse ikonu üzerinden çekildiğinde yok oluyorsa o zaman iyi olur).

Bende Yandex.Browser, Yandex.Alpha ve Google Chrome kullanıyorum. Halen aynı, değişen bir şey yok. :)

Beğenmedim, ben bunu sorun tarzı bir şey sanıyordum. Yarardan çok zararı var, videoda yazıları ve küçük detayları kaçırmaya neden oluyor.
(Sadece bende olabilir tam bilmiyorum ama alttaki panel yani üzerinde oynatma ve durdurma tarzı ikonlar bulunan şey yok, olmadığından kaynaklanıyor. Deneme evresinde imiş, tam halini denemedim eğer panel mouse ikonu üzerinden çekildiğinde yok oluyorsa o zaman iyi olur).
O özellik zaten var. Mouse ile üzerine geldiğinizde gözüküyor alt taraf. İkonlar bence daha hoş gözüküyor hatta tam ekran yaptığınızda dahada büyük gözüküyor.
Eski videoların bazılarında eski arayüzü görüyorum. Hatta dikkat ettim de şuanda bütün videolarda tekrar eski arayüzü görüyorum. Herhalde kademe kademe geçiliyor veya deneme yapılıyor.

Bende geldi. Yenilik demek peşinde ufak hatalar getirmesi demek. Kullanıcılar yıllardır Youtube'nin standart oynatıcısını kullandı. Alışamamamız normal birşey. Ben Windows 10'da Edge'de iken görmüş ve Windows 10'a özgü sanmıştım. Ama Tekrar 8.1'e dönünce kalıcı olduğunu anladım. genel olarak beğendim. Hayırlı Olsun (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı