Youtube yorumları yüklenmiyor

Merhaba arkadaşlar,
Youtube'da video altındaki yorumlar bir türlü yüklenmiyor. Bununla ilgili browser geçmiş temizliği yaptım düzeldi. Fakat 1 hafta sonra tekrar oldu ve ben yine temizlik yaptım. Fakat 1 hafta sonra tekrardan oldu. Sürekli geçmiş temizliği yapmak istemiyorum. Çünkü girmiş olduğum siteler ve ilgi alanları kayboluyor. Daha önce böyle bir sorunum yoktu. Çözümü bilen arkadaş yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    84,5 KB · Görüntüleme: 1.897
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok saçma bir şekilde şu an bende de aynı problem var. Yaşayan başka arkadaşlar var mı?

Edit: @kadirz123 arkadaşın tavsiyesi ile garip bir şekilde halloldu teşekkürler.
Bende de aynı problem var dünden beri hiçbir video altında hiçbir yorum görünmüyor.İşin garip tarafı masaüstü bilgisayarımda ne Chromeda ne de Edge tarayıcıda yorumlar görünmezken telefon ve laptopta görünüyor.Youtube hesabımdan çıkıp öyle denedim,ayarları kurcaladım sorun çözülmedi.Tarayıcı önbelleğini sildim yine aynı
Merhaba arkadaşlar,
Youtube'da video altındaki yorumlar bir türlü yüklenmiyor. Bununla ilgili browser geçmiş temizliği yaptım düzeldi. Fakat 1 hafta sonra tekrar oldu ve ben yine temizlik yaptım. Fakat 1 hafta sonra tekrardan oldu. Sürekli geçmiş temizliği yapmak istemiyorum. Çünkü girmiş olduğum siteler ve ilgi alanları kayboluyor. Daha önce böyle bir sorunum yoktu. Çözümü bilen arkadaş yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Pek çok yöntem denedim işe yaramadı,en son bi arkadaşın tavsiyesi üzerine Firefox yükledim sorun çözüldü.😊

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı