YouTube Yüksek Kaliteli Video Yükleme

Merhaba arkadaşlar, konu gayet basit elimde 20GB video var bunu en hızlı şekilde nasıl yükleme yapabilirim?
Yapabileceğin 2 şey var;

1) 20 GB Video boyutunu kayıpsız bir şekilde H.264 ile sıkıştıracaksın.
2) Yüksek bir Upload hızına sahip olacaksın. (Ki altyapında TürkNet YAPA yoksa, yüksek Upload alamazsın. Ancak Turkcell Superbox'un limitsiz paketini alabilirsin.)

Hızlı interneti olan internet kafe varsa çevrende
ya da uploadı iyi bir arkadaşın varsa onların internetini kullanabilirsin.
18 GB'lik bir şey yükleyecektim 4 Mbps ile 12-13 saatte yükledim.
Eğer kendisi İstanbul'da yaşıyorsa, Adeks İnternet kafeyi önerebilirim. Adeks internet kafeye bir kuruş bile vermesine gerek yok. Adeks internet kafede simetrik 1 Gbps internet var. Ve Adeks sayfalarında şunu belirtiyor; "Kendi laptopunuzu, telefonunuzu veya tabletinizi Adeks'te 1 Gbps Wi-Fi noktalarımızda ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz." diye belirtmişlerdi. Bence bunu deneyebilir.
Hızlı interneti olan internet kafe varsa çevrende
ya da uploadı iyi bir arkadaşın varsa onların internetini kullanabilirsin.
18 GB'lik bir şey yükleyecektim 4 Mbps ile 12-13 saatte yükledim.
Bu arada Adeks internet kafenin hemen üst katları evlerden oluşuyor. Bina yani... Onlar ne şanslıdır... Wi-Fi çekiyorsa eğer, adamlara bedava 1 Gbps simetrik internet...

Son düzenleme:
Eğer kendisi İstanbul'da yaşıyorsa, Adeks İnternet kafeyi önerebilirim. Adeks internet kafeye bir kuruş bile vermesine gerek yok. Adeks internet kafede simetrik 1 Gbps internet var. Ve Adeks sayfalarında şunu belirtiyor; "Kendi laptopunuzu, telefonunuzu veya tabletinizi Adeks'te 1 Gbps Wi-Fi noktalarımızda ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz." diye belirtmişlerdi. Bence bunu deneyebilir.

Bu arada Adeks internet kafenin hemen üst katları evlerden oluşuyor. Bina yani... Onlar ne şanslıdır... Wi-Fi çekiyorsa eğer, adamlara bedava 1 Gbps simetrik internet...

videonun boyutunu düşürdüm 4,5GB oldu öğlen 1 de başladım şuan %36 olmuş :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı