YouTube zaman çubuğunu belirgin yapma

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Video izlerken arkaplan beyaz olduğunda videonun kaç dakikalık kısmında olduğunu göremiyorum, dakika kısmı arka plana kamufle oluyor. Ekran görüntüsü almaya çalıştım ancak resimde daha belirgin çıkmış, videoyu izlerken okunmuyor.
1682873800076.png

Geçici olarak fare ile seçerek kullanıyorum, daha kolay bir yolu varsa güzel olur:
1682873855082.png

Videoyu izlerken okunmamasının sebebi kullandığınız monitörün ışık ayarları olabilir mi? Profil değiştirip denediniz mi? Ekran görüntüsünde yanlışlıkla belirgin çıkmaz bu gösterdiğiniz kısım.

Videoyu izlerken okunmamasının sebebi kullandığınız monitörün ışık ayarları olabilir mi? Profil değiştirip denediniz mi? Ekran görüntüsünde yanlışlıkla belirgin çıkmaz bu gösterdiğiniz kısım.
Ideapad Gaming 3 15ACH6 laptopu kullanıyorum, kontrolcüsünde maalesef ekran ayarı yok. Mesela ekteki videoyu ok tuşları ile yönlendirirken kaçıncı saniyede olduğunuzu rahatça seçebiliyor musunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ideapad Gaming 3 15ACH6 laptopu kullanıyorum, kontrolcüsünde maalesef ekran ayarı yok. Mesela ekteki videoyu ok tuşları ile yönlendirirken kaçıncı saniyede olduğunuzu rahatça seçebiliyor musunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet hocam, belirgin şekilde görebiliyorum. Hatta fotoğrafını da çektim, ekran kartı modeliniz neydi? Ekran kartınız sanırım Nvidia. Nvidia kontrol paneline girip kontrast ve diğer ayarlar ile oynayarak tekrar kontrol edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20230501_012447.jpg
    IMG_20230501_012447.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 12
Evet hocam, belirgin şekilde görebiliyorum. Hatta fotoğrafını da çektim, ekran kartı modeliniz neydi? Ekran kartınız sanırım Nvidia. Nvidia kontrol paneline girip kontrast ve diğer ayarlar ile oynayarak tekrar kontrol edebilir misiniz?
Ekran kartım 3060 ancak sanırım Chrome'dayken 5800H işlemcimin onboard ekran kartını kullanıyor. Nvidia Control Panel'de kontrast vb. ayarları bulamadım.
1682935368265.png

Adrenalin üzerinden değiştirmeyi deneyecektim ancak Windows, sürücüleri kendisi kurduğu için Adrenalin'deki sürüm ile uyumsuzluk yaşattı. Güncel sürücüyü kaldırıp diğerini kurduktan sonra Adrenalin'den kontrast ayarı yapmayı deneyeceğim. Bu da nasıl gözüktüğü:

20230501_130016.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı