YouTube zorla arama geçmişini açtırmaya çalışıyor

Anıl Yiğit

Hectopat
Resimde gördüğünüz gibi bu ayarı açtığımda düzeliyor, ana sayfama sevdiğim kanalların videoları falan çıkıyor fakat bu ayarı kapattığımda böyle kalıyor hep ve ben de kapalı kullanmak istiyorum. Resmen adamlar zorla dayatıyorlar. İstemiyorum kardeşim arama geçmişimi falan açmak, istemiyorum. Bu sorunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 40
Resimde gördüğünüz gibi bu ayarı açtığımda düzeliyor, ana sayfama sevdiğim kanalların videoları falan çıkıyor fakat bu ayarı kapattığımda böyle kalıyor hep ve ben de kapalı kullanmak istiyorum. Resmen adamlar zorla dayatıyorlar. İstemiyorum kardeşim arama geçmişimi falan açmak, istemiyorum. Bu sorunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Maalesef YouTube yeni ekledi böyle. Bundan sonra böyle olacak maalesef zaten alternatif yok yapmak zorundayız sayılır.

Bu da YouTube'un çıkardığı yeni problemimiz, herkes aynı şeyden şikayetçi. Olay aslında sadece ana sayfada bir şey gözükmemesi, onun dışında arama veya aboneliklerinizi görebiliyorsunuz. O ayarı açmadan da ana sayfayı göremezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı