YouTube’a Alışveriş Yapma Özelliği Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
youtube alışveriş

Google, ürünleri doğrudan videolardan satın almanıza izin verecek özellikleri test ediyor. YouTube kanallarını takip ediyorsanız, muhtemelen bir satın alım için video açıklamasında bazı bağlantılara tıklayarak mağazalara erişim sağlamışsınızdır. Teknoloji, fotoğrafçılık, oyun veya hemen hemen başka herhangi bir hobiyle ilgili olan çoğu kanal bu bağlantıları, reklamlardan kazandıkları paraya ek gelir elde etmenin bir yolu olarak kullanıyor. […]

Devamı: YouTube’a Alışveriş Yapma Özelliği Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İnşallah hayırlı olur. Doğru kullanılırsa sektöre yön verebilir. Darısı diğer sosyal medya ağlarına.

Bence bunu da para için yapıyorlar. Zaten milyonlar kazanıyorlar, bide yetmezmiş gibi alışveriş özelliği getirdiler. bu youtuber'ler az para kazanıyoruz diyor ama dünyanın parası onlarda. E şimdi bi de bu geldi. Biliyorum, bizim için de faydalı fakat bunlar çok para istiyor. Asgari ücretle çalışan insanlar var. Ne diyebilirim, hayırlısı olsun.

Pandemi Online alışveriş pazarını %60 arttırdı. Google'da bu pazardan daha çok pay istiyor. Amazon karlılığını ikiye katladı... Birçok sektör batarken Online tarafı baskın tüm iş kolları para içinde yüzüyor. Zamanında Amazon hissesine yatırım yapmayı akıl eden kendimle gurur duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pandemi Online alışveriş pazarını %60 arttırdı. Google'da bu pazardan daha çok pay istiyor. Amazon karlılığını ikiye katladı... Birçok sektör batarken Online tarafı baskın tüm iş kolları para içinde yüzüyor. Zamanında Amazon hissesine yatırım yapmayı akıl eden kendimle gurur duydum.

Amazon'a üst üste 3 kez kulaklık iadesi yaptıktan sonra aynı ürün Amazon'da daha ucuz veya hemen hemen aynı fiyattaysa Amazon'dan almak daha mantıklı geliyor.
Ne zaman yatırım yaptınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de drone kargo olsa ve videodan izlediğimiz ürünü sipariş edince aynı gün içinde balkona inse falan...

Yeni konular

Geri
Yukarı