YouTube'a atılan bir video buga girdi, 52 yıl önce atılmış olarak gözüken video

xopeSs

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar başta bir Discord sunucusunda gördüğüm bir ekran görüntüsü bu. İncele üzerinden değişiklik yapıldı sanıyorum fakat herkeste böyle gözüküyor bunu nasıl yapıyoruz bilgisi olan var mı?

cats.jpg

Demek ki adam 52 yıl önce atmış (!)

Arkadaşlar başta bir Discord sunucusunda gördüğüm bir ekran görüntüsü bu. İncele üzerinden değişiklik yapıldı sanıyorum fakat herkeste böyle gözüküyor bunu nasıl yapıyoruz bilgisi olan var mı?

Eki Görüntüle 1495627

Bende baktım gerçekten 52 yıl önce gözüküyor şaka gibi :D.

1661444574670.png

Yorumlara bakın çok iyi :D.

Bir ara gerçekten YouTube videosuna girince 1960'larda gözüken bir video vardı diye hatırlıyorum daha önce de olmuştu bu olay tarihi tam hatırlamıyorum.

Eki Görüntüle 1495627

YouTube Server'i sıfırlanmış o yüzden öyle gösterir eskiden BIOS pilini çıkartınca sistemin tarih saatini anakartın üretim tarihine sifirladigibi. YouTube'un serverları o yıllarda yazılmış bir dil, server çekirdeği vs kullanıyor olabilir.

Geri
Yukarı