YouTube'a içerik üretmek için oyun önerisi

megemefe

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben yakin zamanda içerik üretmeye başlayacağım oynayacağım. Oyuna bir türlü karar veremedim. Aklımda PUBG veya Valorant var. Sizde hangisi daha hizli kanalımı buyutur?

Valorant şu anda durağan hikayeli bilgi verici içerikler çekebilirsin Valorant izlenmen için kimsenin yapmadığı bir şeyi yapman gerekir bilgi vermek olur vuruş editleri olur troll olur ama diğer hikayeli oyunlarda bilinmeyen şeyleri ortaya çıkarmak gibi şeyler de izlenebilir.

Valorant şu anda durağan hikayeli bilgi verici içerikler çekebilirsin Valorant izlenmen için kimsenin yapmadığı bir şeyi yapman gerekir bilgi vermek olur vuruş editleri olur troll olur ama diğer hikayeli oyunlarda bilinmeyen şeyleri ortaya çıkarmak gibi şeyler de izlenebilir.

Hikayeli oyunları düşünmüyorum. Peki sizce PUBG Mobile mi Valorant mi?

Hikayeli oyunları düşünmüyorum. Peki sizce PUBG Mobile mi Valorant mi?

İkisi de farklı kitlelere hitap ediyor biri Mobile sonuçta biri bilgisayardan fakat iki oyunda da mantık aynı sizin kısa videolardan iyi oynuyorsanız edit yapıp paylaşmanız gerekir birçok platformdan ardından yükselişe geçersiniz uzun video çekersiniz bilgi verici video çekersiniz ( nasıl rank atlanır vesaire) çok iyi oynamıyorum diyorsanız veya gameplay çekmek artık etkileşim sağlamıyorsa troll videoları ve benzeri içerikler sunmaya başlayın kanalı ayakta tutmak için kısa zamanda hemen çok büyüyemezsiniz fakat sabır ve istikrar ile gelişmeniz olumlu olacaktır.

Geri
Yukarı