Youtube'a Video Çekmek İçin Oyun Önerisi

Şuanlık CS:GO vs minecraft çekiyorum ama kimse izlemiyor. Videolarım kaliteli 720p60fps ses kalitem çok iyi ama dediğim gibi izleyen yok.

Dirt rally, dirt 3, project cars çekersen destek vermeye çalışırım, pek çeken yok. Ha bir de ekip kurup bir 15 ya da en fazla 20 dakika video çekip araba yarışı haritalarında oynayabilirsin. GTA V tarzı. Samimi ol, doğal davran ve komik olacağım diye saçmalama derim. Kitlen bir süre sonra geliyor. Videolarına beğeni istemeyi unutma. Trend videolara çalış. Videoda bazı yerlere kaliteli küçük videolar koy ki eğlencesi artsın. Sistem dizip mikrofon alan herkes yayıncı olmaya çalışıyor özgün içerik üretip sıyrılman lazım.

Oyun önerilerim; ETS2, Zula, Counter Strike Global Offensive, Goley, PES 2017, GTA 5, The Witcher 3, Battlefield 1, Arma 3, Player Unknown Battlegrounds, Dirt serisi ve dediğim gibi Project Cars. Kitle kazanmada zorluk yaşarsan minecraft portal videosu çek. Stres çarkı portalı gibi. Trende çıkar tanınırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim türkçem çok iyi değil doğulu olduğumuzdan. Çok iyi türkçe konuşamıyorum kekeleme gibi bişey oluyor ne yapmam lazım[emoji19]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…