YouTube'da 4000 saati geçince para kazanma açılır mı?

• Konuyu başlatan Byrk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 730
söylediğim gibi kanalı 1 yıl önce açtım 2300 saatim var 450 abonem var
1k abone yapıp 4k saat yapıp hiç telif yememen lazım dostum. Telif yediysen önceki zamanlar da o videoları kaldır şimdiden. Telif yiyen bir kanal olduğu zaman maalesef youtube kabul etmiyor 1k abone 4k saat olsan bile para kazanamıyorsun.

1K abone yapıp 4K saat yapıp hiç telif yememen lazım dostum. Telif yediysen önceki zamanlar da o videoları kaldır şimdiden. Telif yiyen bir kanal olduğu zaman maalesef YouTube kabul etmiyor 1K abone 4K saat olsan bile para kazanamıyorsun.

1664697927662.png

Bu sorun çıkartır mı?

1 telifin var ise kaldırmana gerek yok 2-3 video üzerin de telif yediysen sıkıntı yaratır. 1 Telif bir problem yaratmaz.

Edit yaptığım için neredeyse 5-10 videoda var ama ayrıntılara giridiğimde kısıtlama yok diyor.
Ve para kazanma kısmında hala izlenme saati artmaya devam ediyor acaba kazanabiliryim deneyerek öğreneceğim sanırım.

Edit yaptığım için neredeyse 5-10 videoda var ama ayrıntılara giridiğimde kısıtlama yok diyor.
Ve para kazanma kısmında hala izlenme saati artmaya devam ediyor acaba kazanabiliryim deneyerek öğreneceğim sanırım.
4K Saat 1k abone olduktan sonra Youtube üzerinden mail bekle ama büyük ihtimal para kazanmanı açmayacak Youtube. Telifli videoları kaldırıp telifsiz video üretmen lazım.

Geri
Yukarı