YouTube'da 720p video izlerken kasmalar oluyor

Kirmizi Rias

Hectopat
Yer
School
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarımın temizlik - bakımını yaptım. O günden beridir bilgisayara bir şeyler olmaya başladı. RAM'in birisini okumamıştı sonra okumaya başladı. Neyse sorunlarım halloldu demiştim ki YouTube sorunu karşıma çıktı. Eskiden 720p izlerken hiçbir sorun yoktu. Su gibi akıyordu izliyordum iyi güzel. Ama şimdi 720p ye alınca videoyu görüntü gecikmesi oluyor, seste çıt çıt diye sesler (cızırtı gibi) çıkıyor. FPS falan düşüyor. Bunu çözmemin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okunmayan rami büyük ihtimalle bozmuşsun. Bu sadece YouTube videolarında mı oluyor? Yoksa oyunn oynarken Chrome'da 5-6 sekme açıkken de oluyor mu? Eğer oluyorsa teknik servise gönder.

Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarımın temizlik - bakımını yaptım. O günden beridir bilgisayara bir şeyler olmaya başladı. RAM'in birisini okumamıştı sonra okumaya başladı. Neyse sorunlarım halloldu demiştim ki YouTube sorunu karşıma çıktı. Eskiden 720p izlerken hiçbir sorun yoktu. Su gibi akıyordu izliyordum iyi güzel. Ama şimdi 720p ye alınca videoyu görüntü gecikmesi oluyor, seste çıt çıt diye sesler (cızırtı gibi) çıkıyor. FPS falan düşüyor. Bunu çözmemin bir yolu var mı?
Audio kullanıyor musun?Kullanıyorsan amfi kablosunun tam oturduğuna emin ol
Monitörünün hertzini kontrol etmeni öneririm.

Audio kullanıyor musun?Kullanıyorsan amfi kablosunun tam oturduğuna emin ol
Monitörünün hertzini kontrol etmeni öneririm.
hocam 3 senelik konuyu hortlatmışsın sorunumu format atarak çözmüş olmalıyım hatırlamıyorum ama şuan öyle bir sorunum yok. Yine de teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı