YouTube'da çok fazla shorts paylaşmak ve açıklamalara fazla hashtag yazmak kanala zarar verir mi?

Tarih Delisi

Centipat
Yer
Kayseri/Talas
Daha fazla  
Merhaba. YouTube'da kanalımın büyümesi için çoğunlukla shorts paylaşıyorum, 6 shorts paylaşıyorsam 2 video paylaşıyorum. Çok fazla shorts paylaşmak ve açıklamalara fazla hashtag yazmak kanala zarar verir mi?

Ayrıca attığım shorts videoları yok denecek kadar az izleniyor (sadece 1 tanesi 1,9K izlendi), fazla izlenmesi için hashtag kullanıyorum yine de az izleniyor, bu sorunları nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Hocam çok fazla hashtag kullanmayın en fazla 4 tane hashtag paylaşın. Günde 6 shorts videosu yerine her gün düzenli olarak shorts videosu paylaşmanız faydanıza olacaktır.

Hocam çok fazla hashtag kullanmayın en fazla 4 tane hashtag paylaşın. Günde 6 shorts videosu yerine her gün düzenli olarak shorts videosu paylaşmanız faydanıza olacaktır.

Deneyeceğim, teşekkürler.

• Ayrıca bir shorts videosu 2K izlenirken diğerleri nasıl 5,10 civarı izleniyor?
  • Bir de farklı konularda video paylaşsam kanal için kötü olur mu? (örneğin sadece oyun videoları paylaşmak yerine, oyun, ASMR, yemek videoları vb.)

Deneyeceğim, teşekkürler.

• Ayrıca bir shorts videosu 2K izlenirken diğerleri nasıl 5,10 civarı izleniyor?
  • Bir de farklı konularda video paylaşsam kanal için kötü olur mu? (örneğin sadece oyun videoları paylaşmak yerine, oyun, ASMR, yemek videoları vb.)
  • Hocam bu sorunun düzenli video atınca çözüleceğini düşünüyorum.
  • Bu konu hakkında bir fikrim yok fakat tek bir konu belirleyip ilerlemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı