YouTube'da en çok hangi içerikler izleniyor?

Oyun önerir misin? Bir de korsan oyunlarla çekmek sıkıntı olur mu? Edit yapmak zorunlu mu?

Intel Celeron N2840 2.16 GHz çift çekirdek.
2 GB RAM.
Intel HD Graphics 1 GB.

Editi bilmem ama birkaç oyun önerebilirim freedom fighters GTA San Andreas GTA Vice City.

Oyun önerir misin? Bende Skyrim (korsan) Epic Games'den bedava aldığım Game of year Tomb Raider var.

Hocam korsan olması pek önemli değil.
Ama benim tavsiyem Online oyunlardan yana. Bu oyunları çekebilirsin: Minecraft, GTA SA vb.

İstediğin oyunu çek sadece popüler olması önemli.

Küçük bir tavsiye: YouTube'da sıfırdan başlayarak biraz zor abone kazanabilirsin başka platformlarda ün kazanıp YouTube kanalı açıp takipçilerini oraya yönlendirebilirsin.

Ama benim tavsiyem Online oyunlardan yana. Bu oyunları çekebilirsin: Minecraft, GTA SA vb.

Küçük bir tavsiye: YouTube'da sıfırdan başlayarak biraz zor abone kazanabilirsin başka platformlarda ün kazanıp YouTube kanalı açıp takipçilerini oraya yönlendirebilirsin.
Hocam Minecraft'ı bilmiyorum.

LoL videosu tutar mı ligim yok da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı