YouTube'da en çok hangi içerikler izleniyor?

Oyun önerir misin? Bir de korsan oyunlarla çekmek sıkıntı olur mu? Edit yapmak zorunlu mu?

Intel Celeron N2840 2.16 GHz çift çekirdek.
2 GB RAM.
Intel HD Graphics 1 GB.

YouTube korsan oyunları çektiğini nasıl anlayacak? Bir sürü korsan oyun kurma videosu var. Edit yapmak sana kalmış. The Walking Dead season 1 oynayabilirsin. 20 FPS falan olur, video ile beraber oynarsan.

YouTube korsan oyunları çektiğini nasıl anlayacak? Bir sürü korsan oyun kurma videosu var. Edit yapmak sana kalmış. The Walking Dead season 1 oynayabilirsin. 20 FPS falan olur, video ile beraber oynarsan.

Bana korsan oyunlarda düşük fps alırsın dediler de.

Bana korsan oyunlar düşük FPS alırsın dediler.

Duruma göre değişir. Her oyun aynı sonucu vermez. Bazen korsan daha iyi performans veriyor, bazen orijinal. Orijinal alırsanız daha tatlı olur ama.

Youtube'dan para kazanmak istiyorsanız Ekonomi kanalı açın. Bu sistem ile popüler olan oyunların çoğunu hem oynayıp hemde kaydedemezsiniz. Kimse de 20 FPS oyun videosu izlemez. yada müzikten ilerleyin telife dikkat ederek.

Kimse 20 FPS oyun videosu izlemez. Ya da müzikten ilerleyin telife dikkat ederek.

Açıkçası benim için fark etmez. Komik ve samimi bulduğum kişi 1 FPS oynasa gene izlerim.

Açıkçası benim için fark etmez. Komik ve samimi bulduğum kişi 1 FPS oynasa gene izlerim.

O videoların senin aramalarında ya da anasayfanda çıkması için belli bir izlenmeye sahip olması gerekir. İzleyecek adam da göremez ki izlesin. Ya reklam verecek, ki düşük kalite video için zarar etmek olur bu, ya da bot kasacak, ki onda da artık YouTube çok iyi anlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun önerir misin? Bir de korsan oyunlarla çekmek sıkıntı olur mu? Edit yapmak zorunlu mu?

Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift Çekirdek
2 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB
Oyun videoları çekersen izlenir diye düşünüyorum ille de yeni oyunları çekmek zorunda değilsin az sistem gereksinimli popüler oyunlara yönel.

Geri
Yukarı