YouTube'da FN+F7 kısayolu kullanıldığı zaman alakasız videolar çıkıyor

moralman

Decapat
Daha fazla  
Herhangi bir oyundayken şarkıyı durdurmak veya başlatmak istediğimde FN + F7 kısayolunu kullanırım fakat nedenini anlamadığım bir şekilde bu kısayolu kullandığımda öncelik olarak saçma sapan şeylere yer veriyor. Demek istediğim bazen arkada Opera veya Chrome herhangi bir tarayıcı açık olmasa bile bir video izleniyormuş gibi gözüküyor.

Sağ alttan arka planda çalışan uygulamaları baktığımdaysa hiç garip bir şey gözükmüyor. Acaba virüs mü yedim? Çıkan şeyler ise şunlar ;
1686494551850.png
1686494560446.png
1686494580397.png
1686494588022.png

Daha bir sürü örneği var fakat bu videoları ne izledim ne de gördüm. Başka biri tarafından mı yapılıyor? Bu olayı hiç yaşayan tanıdığım da olmadı ve herhangi bir yerde de duymadım. Ayrıca videolar durmadan değişiyor ve videoyu durdurursam hemen geri başlıyor. Bu arada herhangi bir ses falan da yok. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki RAT girmiş olabilir arkadaşınla aynı Steam hesabını paylaşıyor musun ya da Steam hesabı satın aldın mı?

Belki RAT girmiş olabilir arkadaşınla aynı Steam hesabını paylaşıyor musun ya da Steam hesabı satın aldın mı?
İkisini de yapmadım fakat sen söyleyince aklıma geldi. Ben birkaç ay önce RAT yemiştim ve Instagram, Twitter hesaplarıma falan girip crypto ve Elon Musk hakkında paylaşımlar yapmıştı. Sonra her şeyi silip virüs taraması yapmıştım ve güvende olduğumu sanmıştım ama galiba değilmişim. Yani bu fotoğraflarda olan şey kendilerine benim bilgisayarım üzerinden tarayıcı bile açmadan izlenme kasmaları mı?

İkisini de yapmadım fakat sen söyleyince aklıma geldi. Ben birkaç ay önce RAT yemiştim ve Instagram, Twitter hesaplarıma falan girip Crypto ve Elon Musk hakkında paylaşımlar yapmıştı. Sonra her şeyi silip virüs taraması yapmıştım ve güvende olduğumu sanmıştım ama galiba değilmişim. Yani bu fotoğraflarda olan şey kendilerine benim bilgisayarım üzerinden tarayıcı bile açmadan izlenme kasmaları mı?

Olabilir Kaspersky ya da Malwarebytes ile tara link istersen atabilirim.

Geri
Yukarı