YouTube'da gezinirken rusça reklamlar çıkıyor

Bildiğim üzere herhangi bir yabancı siteye girdiğinizde örneğin İngiliz bir site de bir reklam olduysa reklam size birkaç hafta boyunca çıkıyor diye biliyorum.

YouTube'la alakası yok bunun Google ADS'la alakası var. Sizin geçmişinizi aradığınız şeyleri algoritmasına koyar ve reklam gösterirken en alakalı reklamları göstertir. Algoritma seni Rus olarak görmüş olabilir.

Benim korktuğum şey şu Facebook'a reklam vermedim fakat benim reklam vermek istediğimi sanıyor fakat ben vermedim reklam veren hesap farklı fakat bana da email geldi

Benim korktuğum şey şu Facebook'a reklam vermedim fakat benim reklam vermek istediğimi sanıyor fakat ben vermedim reklam veren hesap farklı fakat bana da email geldi
Reklam verirken kafasından bir mail sallamışsa bu tür şeyler olabilir. Ama hesabınızı çalmak amaçlıda olabilir. Mail'i silip yolunuza devam edin, arama yaptıkça reklam türleri de değişir.

Bu ise gelen email

Dosya Ekleri

• 20200601_232559.jpg
    20200601_232559.jpg
    123,8 KB · Görüntüleme: 62
Ben bu hafta içinde YouTube'da gezinirken 3 kez rusça reklam gördüm. Bunun sebebini bilmiyorum. Ayrıca yaklaşık 2-3 hafta önce Facebook'tan email geldi ve başka bir hesabın oluşturduğu reklamın emaili geldi ve reklamda rusçaydı. Reklamı açmaya çalıştım ancak açamadım.

Çerezleri temizleyip dener misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı