YouTube'da hangi oyunların videoları çekilmeli?

Merhaba, YouTube'da hangi oyunların videosunu çekmemi istersiniz? Yeni çıkan oyunlar hariç. Shorts olarak paylaşabileceğim oyunlar hangisidir?

YouTube'da oyun devri bitti gibi izlenmiyor artık izlenirsede 9-11 yaş arası çocuk kitle ile uğraşırsın yapacaksan Minecraft videosu koy arkaya hikaye anlat veya gizem videoları çek çocuk kitle deli gibi izler.

O da doğru. Fakat Shorts videosu çekip 1 milyona ulaşıp uzun video yayınlarsa daha çok para kazanır. Ve ün ve şan şöhret için parayı bırakacak kişi tanımam.

Şahsen bahsettiğin tarzda videoları çeken insanlar benim için var ile yok arasındalar. Aynı duyguları diğer YouTube kullanıcıları da hissediyordur muhtemelen. O yüzden özgün içerik üretmek şahsen daha önemli çünkü izleyiciyi kanala bağlıyorlar. Benim için bu kanal "Ne olduğu bilinmeyen kanal" oldu. Adamın montajları kaliteli değil zaten diksiyonun seması bile yok, ama adam samimi mi? Dibine kadar samimi. Bu yüzden bir 6-7 senedir izleyicisiyim. Sadık bir kitleye sahip olmak şan şöhret veya paradan daha önemli değilse ne önemli bilmiyorum.

Merhaba, YouTube'da hangi oyunların videosunu çekmemi istersiniz? Yeni çıkan oyunlar hariç. Shorts olarak paylaşabileceğim oyunlar hangisidir?

YouTube işinden para kazanmak istiyorsa hesap al sat yapabilirsin Shorts videoları paylaşarak kolay kitle ile hesabı satarsın çok var öyle insan hiç tanımadığımız kişilerin bakıyoruz 1 m abonesi oluyor.

Şahsen bahsettiğin tarzda videoları çeken insanlar benim için var ile yok arasındalar. Aynı duyguları diğer YouTube kullanıcıları da hissediyordur muhtemelen. O yüzden özgün içerik üretmek şahsen daha önemli çünkü izleyiciyi kanala bağlıyorlar. Benim için bu kanal "Ne olduğu bilinmeyen kanal" oldu. Adamın montajları kaliteli değil zaten diksiyonun seması bile yok, ama adam samimi mi? Dibine kadar samimi. Bu yüzden bir 6-7 senedir izleyicisiyim. Sadık bir kitleye sahip olmak şan şöhret veya paradan daha önemli değilse ne önemli bilmiyorum.
Hocam hangi oyunun videosunu çekmeliyim?

İyi video çıkar bu oyundan ama çığlık atamam ki.

Minecraft da hangi oyun modu tutar? Pompacı simulasyonunun ismi ne?

Survival hardcore modlu vs oyun modları pompacı simülasyonu Steam'de 40 TL.

Geri
Yukarı