YouTube'da ilk izlediğiniz video neydi?

292941

Hectopat
Makaleler
6
Ben YouTube'a bir arkadaşımın tavsiyesiyle öğrenmiştim. Cem abimizle mekanı cennet olsun Oha Diyorum! İle tanışmıştım. Video şuydu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben YouTube'a bir arkadaşımın tavsiyesiyle öğrenmiştim. Cem abimizle mekanı cennet olsun Oha Diyorum! İle tanışmıştım. Video şuydu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Benim de bu kanaldı. Lastikle karpuz patlattıkları bir videoydu.

İlk izlediğim oyun videosu şuydu galiba ama ilk videoyu hatırlamak gibi bir olanağım yok. 🙂
LeafGaming saygı duyulası bir kanaldır. Keşke hâlâ ünlü bir kanal olsa.

Hatırlaması çok zor, internet cafede falan ilk defa youtube şarkı falan açmışımdır. Ha birde tuşlu telefonda küfürbaz haydo falan izliyordum oda 50. falandır :D

1. Olan:
.
12 yıl önce izlemiştim galiba.
Türkiyeye eğlence kategorisini getiren adamlar. O zamanın programlarıyla ekrana yazı yazmak da baya zordu bu arada. 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı