YouTube'da kontrol tuşları yok oldu

Ahmet20kara

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, yardımınıza ihtiyacım var belki de çok basit bir işlem ama ben yapamadım
Kızım YouTube'dan video izlerken bir yere bastı ve sağ alttaki sonraki videoya geçecek kısım yok oldu, ekranı büyütme yanında ki kutucuk yok. Bunu nasıl açabilirim? Yardım ederseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

F

Herkese merhaba, yardımınıza ihtiyacım var belki de çok basit bir işlem ama ben yapamadım.
Kızım YouTube'dan video izlerken bir yere bastı ve sağ alttaki sonraki videoya geçecek kısım yok oldu, ekranı büyütme yanında ki kutucuk yok. Bunu nasıl açabilirim? Yardım ederseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Sorununuzu tam anlamadım amaf11 tuşunu deneyin hocam ya da ESC'ye basın tam ekrana geçmiş olabilir belki.

Herkese merhaba yardımınıza ihtiyacım var belki de çok basit bir işlem ama ben yapamadım
Kızım youtubeden video izlerken bir yere bastı ve sağ alttaki sonra ki videoya geçecek kısım yok oldu ekranı büyütme yanında ki kutucuk yok bunu nasıl açabilirim yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

F

Sorununuzu tam anlamadım amaf11 tuşunu deneyin hocam ya da ESC'ye basın tam ekrana geçmiş olabilir belki.
Hocam videoyu açtığımız da sağ altta küçük bir kutucuk oluyor ya hani hem sıradaki videoyu gösteriyor hem de oradan video seçebildiğimiz bir kısa yol tuşu o kızım bir yere bastı ve artık ekranda yok onu nasıl mobilden geri getirebilirim veya video ekran ayarlarını nasıl sıfırlayabilirim

Hocam videoyu açtığımız da sağ altta küçük bir kutucuk oluyor ya hani hem sıradaki videoyu gösteriyor hem de oradan video seçebildiğimiz bir kısa yol tuşu o kızım bir yere bastı ve artık ekranda yok onu nasıl mobilden geri getirebilirim veya video ekran ayarlarını nasıl sıfırlayabilirim
Bende anlayamadım ama yeniden başlatmayı dene yine olmassa format atmak en iyisidir.

Bende anlayamadım ama yeniden başlatmayı dene yine olmassa format atmak en iyisidir.
Hocam ben iPhone kullanıyorum youtube uygulamasından giriyorum formatlık falan bir iş yok sanırım sadece ekrandan söylediğim buton kayboldu bunu nasıl geri getirebilirim küçük bir işlem sanırım ama ben anlatamıyorum :)

Yani tekrar anlatmak gerekirse mobilden videoyu açıyorum tam ekran yapıyorum ve tam ekrandayken sağ altta diğer ve sırada ki videoları gösteren ve seçebildiğimiz buton gitti kızım bir yere bastı sabahtır uğraşıyorum fakat bir türlü çözemedim belki sizlerden birisi biliyorsa yardım istemek için bu yola başvurdum teşekkürler

Dosya Ekleri

• IMG_1299.jpeg
    IMG_1299.jpeg
    125,4 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı