Youtube'da montaj videolari ile yükselinir mi?

hasras123

Hectopat
Daha fazla  
Youtube kanalimda, baska Youtuberlarin komik montajlarini vs yaparak yol katedebilir miyim? Profesyonel olarak bu isi yapabilecegimi dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube kanalimda, baska Youtuberlarin komik montajlarini vs yaparak yol katedebilir miyim? Profesyonel olarak bu isi yapabilecegimi dusunuyorum.
3-5 video yap bak tutup tutmadığına. Şahsen ben pek ilgilenmiyorum youtuberla ve videolarıyla ama ilgilenen çıkabilir en azından bir 50.000 tık potansiyeli var. Denemekten zarar gelmez. Ama reklamda önemli

Başkasının montajı yapmak yerine kendi montaj kanalını açabilirsin. Bu yabancılarda popüler bir format ( örneğin The Game Theorists ) fakat Türkiye' de çok az kanal var. Örneğin Mösyö Pikselans (seslendirmen nişanlandığı için video gelmiyor :LOL: ). Bu işi yaprak Türkiye ' de nereye kadar gidilir bilmem ama bir gün içinde onlarca video çekip haftalara dağıtıp bir şey yapmadan milyonlarca abonesi olan kanallardan çok daha fazla kiymetin bilinecektir. Zaten böyle kanallara Türkiye' nin ihtiyacı var.

Başkasının montajı yapmak yerine kendi montaj kanalını açabilirsin. Bu yabancılarda popüler bir format ( örneğin The Game Theorists ) fakat Türkiye' de çok az kanal var. Örneğin Mösyö Pikselans (seslendirmen nişanlandığı için video gelmiyor :LOL: ). Bu işi yaprak Türkiye ' de nereye kadar gidilir bilmem ama bir gün içinde onlarca video çekip haftalara dağıtıp bir şey yapmadan milyonlarca abonesi olan kanallardan çok daha fazla kiymetin bilinecektir. Zaten böyle kanallara Türkiye' nin ihtiyacı var.
Sonunda mosyo'yü tanıyan biri(y).

Ben amatör montaj ile 1500 abone yaptım eğer video atmaya devam etseydim ilerlerdim. Evet, yapabilirsin. Thuglife gibi videolar izleniyor.

Ne montajı yapacağına bağlı. Eğer Thug Life, video üzerine komik ses montajı yaparak abone kasmayı düşünüyorsan hiç düşünme. Onları zaten yapan yaptı ve yapsan da sadece izlenme alırsın, abone değil. Benim tanıdığım bir arkadaşım montage parody yapıyordu ( bildiğiniz o sadece mlg sesi felan çıkan değil) 1.5k aboneye zor ulaştı çünkü Türkiye'de anlayan kişi sayısı az.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı