YouTube'da Nasıl Başarı Elde Edilir?

pullmeunder

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben Youtube platformu üzerinden yeni nesil oyunların oynanış videolarını çekiyorum. Ancak ne kadar kaliteyi arttırmaya çalışırsam arttırayım bir ilerleme sağlayamıyorum. Sorum şu; Bu platform üzerinden yayınladığım videolar için reklam yapabileceğim bir yer veya site var mı?

Not: Kanal adresini incelemek isteyen olursa atacağım. Asla prim olarak sayılsın istemiyorum. Teşekkür ederim.

Aslında bunun için bir strateji belirlemek saçma çünkü youtube bana kalırsa bir eğlence platformudur. Asla kendini kasmanı, yapmacık olmanı ya da babanın biricik prensesi gibi naif ve kibar olmanı önermem. Neysen o ol. Misal kendi videomdan bir örnek atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ya da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ya da yabanci halimi göstereyim
yani sana önerim kayıtta değilken neysen o ol ve tek beklentin eğlenmek olsun

Ben asla yapmacık olmam abi ya. Gerçekte nasılsam yaptığım içeriklerde de öyleyimdir. Sadece ağzımdan daha az argo çıkar aynı burada olduğu gibi. O da bir saygıdır hep izleyicilerime hemde kendime.

Edit: Bir doğru yazamadım yahu :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı