YouTube'da nasıl hızlı abone kazanılır?

arcaq

Hectopat
Makaleler
7
Yer
9 Realms

Merhaba arkadaşlar, şu gördüğünüz resimde benim kanalım var, görüntülemeler ve abone sayısı benim için düşük, sizce nasıl hızlandırabilirim bu işi? 3 gün oldu ve en az 100 abone beklemişimdir. (Moderator görüntüleri sildi ama söyleyebilirmiyim bilmiyorum)

Hızlı abone kasabilmeniz için öncelikle düzenli bir şekilde video yüklemeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Ayrıca günde 3-4 video değil de 1 tane olacak şekilde düzenli yükleme yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Anime ile sadece 1 kitleye hitap edersin trendleri takip edersen daha hızlı gelişirsin.

Anime editleri baydı artık anime kitle falan kendine idol edindikleri kanallardan izliyorlar o yüzden sizin izlenme kasmanız bu videolarla zor . Önemli olan izlenme izlenme arttıkça takipçiyi zaten kazanırsınız ona çok odaklanmayın . Bu işler zamanla olur 3 günde pat 100 abone olacak iş değil. İş burada çok etiket kullanmayarak geliyor. İzlenmeleriniz 1000 izlenmeyi aşsın sonrası zaten kolay . Öncelikle çok fazla etiket kullanmamanız lazım 1 etiket , olmadı 2 etiket kullanın . Video shorts olarak çok izlenmiyor olabilir zaten Youtube Shorts'ları da çocuk kitle izlemektedir o yüzden daha çok çocuklara yönelik dikkat çekici videolar yaparsanız güzel olacaktır. Oyun videoları yada anime videoları artık o kadar izlenmiyor malesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…