YouTube'da nasıl hızlı abone kazanılır?

arcaq

Hectopat
Makaleler
7
Yer
9 Realms
454.png

Merhaba arkadaşlar, şu gördüğünüz resimde benim kanalım var, görüntülemeler ve abone sayısı benim için düşük, sizce nasıl hızlandırabilirim bu işi? 3 gün oldu ve en az 100 abone beklemişimdir. (Moderator görüntüleri sildi ama söyleyebilirmiyim bilmiyorum)

Hızlı abone kasabilmeniz için öncelikle düzenli bir şekilde video yüklemeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Ayrıca günde 3-4 video değil de 1 tane olacak şekilde düzenli yükleme yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Eki Görüntüle 1671178

Merhaba arkadaşlar, şu gördüğünüz resimde benim kanalım var, görüntülemeler ve abone sayısı benim için düşük, sizce nasıl hızlandırabilirim bu işi? 3 gün oldu ve en az 100 abone beklemişimdir. (moderator görüntüleri sildi ama söyleyebilir miyim bilmiyorum)

Anime ile sadece 1 kitleye hitap edersin trendleri takip edersen daha hızlı gelişirsin.

Eki Görüntüle 1671178

Merhaba arkadaşlar, şu gördüğünüz resimde benim kanalım var, görüntülemeler ve abone sayısı benim için düşük, sizce nasıl hızlandırabilirim bu işi? 3 gün oldu ve en az 100 abone beklemişimdir. (Moderator görüntüleri sildi ama söyleyebilirmiyim bilmiyorum)

Anime editleri baydı artık anime kitle falan kendine idol edindikleri kanallardan izliyorlar o yüzden sizin izlenme kasmanız bu videolarla zor . Önemli olan izlenme izlenme arttıkça takipçiyi zaten kazanırsınız ona çok odaklanmayın . Bu işler zamanla olur 3 günde pat 100 abone olacak iş değil. İş burada çok etiket kullanmayarak geliyor. İzlenmeleriniz 1000 izlenmeyi aşsın sonrası zaten kolay . Öncelikle çok fazla etiket kullanmamanız lazım 1 etiket , olmadı 2 etiket kullanın . Video shorts olarak çok izlenmiyor olabilir zaten Youtube Shorts'ları da çocuk kitle izlemektedir o yüzden daha çok çocuklara yönelik dikkat çekici videolar yaparsanız güzel olacaktır. Oyun videoları yada anime videoları artık o kadar izlenmiyor malesef.

Geri
Yukarı