YouTube'da nasıl izlenmeler arttırılır?

İnsanınbirisi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben yazılımla ilgisi olanlar için kendi bilgilerimi paylaşabileceğim bir YouTube kanalı kurdum ve daha detaylı bilgiler okumak isteyenlere de bu kanalın adında bir site kurdum. Sitede etkileşimler iyiyken YouTube'da 2-5-7 görüntülenme falan alıyorum ve bu bütün hevesimi kaçırıyor. 15 dakika altında video yapmıyorum, küçük resimlere dikkat ediyorum kısaca bildiğim çoğu şeyi yapıyorum kanalın açılış videosuna da Ads'den reklam verdim ancak yine sonuç değişmedi. Fikirlerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkürler.

Çok izlenen yazılım kanalları belli başlı olanlar, diğerlerine çok fazla kişi ilgi duymuyor, bu yüzden farklı alanlarda da video çekmen lazım. Ama benim ilgimi çekiyor, kanal linki nedir? İzleyip bir şeyler öğrenmeye çalışalım.

Bu işler sabır işleri 1 günde olacak değil sabretmen lazım.

Öyle de hocam 3-4 görüntülenme de moralini bozuyor ya.

Çok izlenen yazılım kanalları belli başlı olanlar, diğerlerine çok fazla kişi ilgi duymuyor, bu yüzden farklı alanlarda da video çekmen lazım. Ama benim ilgimi çekiyor, kanal linki nedir? İzleyip bir şeyler öğrenmeye çalışalım.

Kanal bu sitesi de var aynı şekilde 2 tane onları da kanaldan görüntüleyebilirsin. Şu ankitle toplamak için site videoları çekiyorum yakında yazılım dilleri falan da çekeceğim o daha yararlı olur büyük ihtimalle. Fikirlerini belirtirsen çok sevinirim.

Shortsdan devam edin isterseniz daha fazla izleyici kitlesine ulaşırsınız.
Ve kimsenin yapmadığı videolar yaparsanız daha fazla izlenir.

Bu arada izlenmeleriniz sadece sizden değilse ilk videolara göre şanslısınız diğerlerine göre.
Ama yazılımı sadece ilgilenenler izler genel olarak izlenmez gibi.
İlk videoya ADS den reklam verdim ondan öyle gerisi kötü🙃 Ancak hedefim videoları daha genel kitleye hitap ettirmek. Bunun için ne yapacağımı bilmiyorum ancak:/

Geri
Yukarı