YouTube'da nasıl kanal engellenir?

Daha fazla  
Anasayfama kadar düşüyorlar. Bununla hayal et şununla hayal et falan. 2 dakika Shorst'a geziyim diyorum arkada dans videosu üzerine alakasız bir video koymuş. Bu kanalı önerme diye diye yoruldum ama bitmiyorlar. Bir de onların antileri var onların daha da saçma. Nasıl kurtulabilirim? Bir taktik falan yok mu? Çünkü artık düzgün içerik izlemek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anasayfama kadar düşüyorlar. Bununla hayal et şununla hayal et falan. 2 dakika Shorst'a geziyim diyorum arkada dans videosu üzerine alakasız bir video koymuş. Bu kanalı önerme diye diye yoruldum ama bitmiyorlar. Bir de onların antileri var onların daha da saçma. Nasıl kurtulabilirim? Bir taktik falan yok mu? Çünkü artık düzgün içerik izlemek istiyorum.
Yok heryere yayıldılar gerçekten bende bıktım bts illetinden nefret ediyorum bu durumdan sürekli heryerde bts.

Shortsta nasıl bir algoritma var bilmiyorum ama 2 sn bile durmadığım ve kanalı önerme olarak işaretlediğim video türleri sanki izliyormuşum gibi önerilmeye çalışıyor. Benim de başımda büyük ihtimal parayı basan siyasi kanallar var. Keşke bazı kelimeleri içeren videoları hiç göstermese.

Geri
Yukarı